Wpis z mikrobloga

#perfumy #niebieskiepaski #tworczoscwlasna #polkazzapachami #lidl

Murki gadałem o tym i gadałem, zwykle się na gadaniu kończy.

Otóż nie tym razem!

Półka z zapachami

Założyłem jakiegoś blogaska na którym chcę umieszczać wpisy poświęcone męskim wodom toaletowym o ograniczonym budżecie. Mam na myśli bliżej 20-30zl niż 100-300. By pokazać, że w cenie jednej butelki znanej marki można złożyć całą półkę na różne okazje w pierwszym wpisie klasyczny bole... X Bolt znaczy się.

https://polkazzapachami.wordpress.com/2018/07/16/g-bellini-x-bolt/

Także zapraszam do przeczytania i niuchania.
Produktywne komentarze również mile widziane, na dniach będzie więcej. Mam jeszcze trochę materiału a później będziemy szukać dalej.
szczesliwa_patelnia - #perfumy #niebieskiepaski #tworczoscwlasna #polkazzapachami #li...

źródło: comment_CsvkiZ1tiNMhcEvBSVPVbUn4MrrJ1b8u.gif

Pobierz
  • 6
@szczesliwa_patelnia: Wszystko fajnie, ale muszę przestrzec przed błędem, jaki popełnia wielu początkujących perfumaniaków. W tym kiedyś ja ( ʖ̯)

Kupujesz prawie wszystko co tanie i nie śmierdzi ,,bo się opłaca'' i ,,pachnie prawie jak oryginał''. Później wkręcasz się w to hobby bardziej i sprawdzasz droższe zapachy. Zauważasz, że jednak są lepsze i 200zł za butelkę to niekoniecznie rozbój, a czasem wręcz promocja.

I tak zostajesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ostatni_Piwniczanin: wychodzę z założenia, że póki daje frajdę to się bawię i tanimi rzeczami. Może iż czasem minie jak piszesz. Nie uważam też, że to są produkty więcej jakości, bo najczęściej nie. Po prostu na wszystko przyjdzie czas a tą zabawa w Indiana Jones to dobra zabawa.