Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? XD

Znajomi rodziców przebywają w UK. Przyjeżdzają raz na jakiś czas do Polski, wtedy załatwiają różne sprawy urzędowe, robią komplety badań itp, i chodzą do dentysty oboje. Maja zaufana kobietkę, fajnie im wszystko wyleczy od razu, nie bierze dużo za wizytę (tez do niej chodziłam i jest świetna). No i w tym roku na wiosnę, znów przyjechali, facet potrzebował jakiegoś zabiegu chirurgicznego, i długi czas leczył zeby, nie wiem czy czasami nie miał implantów, ktoś go pobił w UK, czy wdał się w bójkę, no nieważne. Wyszła niemała kwota za to, zapłacili cześć, i resztę mieli dowieźć za jakiś czas. Dentystka ich znala, wiec czemu nie?

Minęły dwa miesiące, w czerwcu dentystka zadzwoniła do tej kobiety i pyta kiedy może się spodziewać reszty pieniędzy. Baba w płacz, mówi, ze dopiero co męża pochowała, bo znów pobili, tym razem na smierć. Popłakały się obie przez telefon, życzyły sobie wszystkiego najlepszego, i koniec rozmowy.

Tymczasem w zeszłym tygodniu, do Polski przyjechał koleś, musial załatwić jakieś sprawy majątkowe. Zgadnijcie kogo spotkał na mieście? XD

Dentystka prawie padła trupem XD okazało się, ze żonka przechulala cała kasę, która miała pójść na zapłatę, a mąż o niczym nie wiedział XD ale tam musi być wojna w domu teraz. Nie wierze, ze ta baba myślała, ze nic się nie wyda XD #heheszki #truestory i zdecydowanie #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 40
  • Odpowiedz
@femcia: Dziwna sprawa bo przy implantologii opłaty wnosi się z góry. A mianowicie, pierwsza faktycznie po zabiegu wwiercenia śruby w kość szczęki ale druga już przed zabiegiem zrobienia, wstawienia i dopasowania zęba tytanowego. A jeżeli miał inny zabieg to o czym my tu mówimy, o jakiś drobnych bo to implant kosztuje a reszte dentystka w koszty wrzuci.
  • Odpowiedz
nie mam konta internetowego i nadal chodzę robić przelewy do okienka w banku za każdym razem a jestem <30 lvl


@Arachnofob: można wiedzieć czemu? przecież to strata czasu, nerwów i nie wiadomo czego
  • Odpowiedz
  • 1
@PomocDlaKazimierza: widzisz ile ja postów albo komentarzy daje na wykopie? I na podstawie tego zarzucasz mi atencję? No to niezła atencja. Ciekawe jak określić inne różowe, które wrzucają nogi czy dupska na wypok.
  • Odpowiedz