Wpis z mikrobloga

Jednym z plusów dzisiejszej mody jest to, że możesz wyjść z domu totalnie zakręcony z dwoma różnymi skarpetkami i za krótkimi spodniami które zapomniałeś wyrzucić, a ludzie jeszcze pomyślą, że to celowe działanie.

15 lat temu spaliłbym się ze wstydu w takiej sytuacji.

#moda #modameska #kiedystobylo
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@Iskaryota kolega kiedyś z racji, że po grubym weekendzie obudził się za późno przed pracą a śpi normalnie nago w pośpiechu ubrał się od połowy w górę. Wybiegł z klatki i przebiegł tak dobre 200 metrów w stronę przystanku w środku osiedla ( ͡º ͜ʖ͡º)
Generalnie wracał w stronę domu o wiele szybciej i wziął urlop na żądanie.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Wykopki to, wykopki sro... sam jesteś wykopkiem i o tym nie zapominaj.
Tacy jak ty przypominają mi wąsatych januszy wrzucających memy z nosaczem sundajskim.

Co zaś się tyczy ubioru to jak ktoś się ubierze jak totalny debil to będę to sobie komentował. Kto się nie boi ubierać ekscentrycznie, nie może się również bać krytyki.
  • Odpowiedz
@Ksjajomi jak ktoś tu jest Januszem to właśnie ty. W czasach gdy modne jest właściwie wszystko i miesza się style ty komentujesz każdego kto ubiera się nie tak jak ty sobie to wyobraziłeś. Masz prawo ale to źle o tobie świadczy i tyle.

@Rzuku wyrażenie opinii to jedno a zjechanie kogoś za ubiór to drugie
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: Komentuję i oceniam co mi się podoba, a co nie. I nie każdego, kto się ubiera "nie tak jak sobie to wyobraziłem", tylko ludzi ubierających się zwyczajnie źle. Nie wszystko co hipsterskie jest spoko. Większość hipsterów wygląda zwyczajnie pokracznie. I świadczy to raczej źle o ich guście, niż o mnie jako osobie.
Po prostu nie dam sobie wejść na głowę ze współczesną manią do określania każdego przejawu krytyki jako "hejterstwa",
  • Odpowiedz