Wpis z mikrobloga

@chopak: kurde a dalbys rade jakis przyklad podeslac? :) na przykladzie dwoch wierszy w excelu i dwoch plikow do usuniecia z lokalizacji x. Nie wiem jak powiedziec skyptowi by lecial po wierszach w excelu itp, jestem laik :)
@fifiak: Dlatego konwertnij to do CSV - każdy język (szanujący się) ma funkcję do iteracji na wierszach w pliku tekstowym (czym jest CSV) i ustawienia separatorów.

Jeżeli chodzi o Excel to większość języków (jak nie wszystkie - niech mnie ktoś poprawi) wymaga importu biblioteki do obsługi i jakichkolwiek działań na nich ze względu na sposób w jaki są zapisywane dane (to nie jest plik tekstowy).

Szukaj w dokumentacji (nie lubię dawać
@fifiak: nie mogę wszystkiego zrobić za ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Excel ma opcję nagrywania makra. Włącz nagrywanie, zaznacz komórkę, wciśnij "strzałkę w dół", żeby przejść do kolejnego wiersza, a potem wyłącz nagrywanie. Excel wygeneruje ci makro, które zaznacza komórkę, a potem przechodzi do komórki niżej. Od tego zaczynasz i na tym budujesz. Jak usunąć plik mając jego ścieżkę już ci podałem, na tej samej stronie