Wpis z mikrobloga

N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy nadal jest bardzo skromnym człowiekiem. Oto, co Paul Pogba powiedział w wywiadzie dla "L'Equipe":

"Jeszcze przed mistrzostwami obiecaliśmy sobie, że każdy z nas, oczywiście jeśli wygramy mistrzostwo, kupi wszystkim kolegom jakiś upominek, który będzie się kojarzył z dającym prezent. Wielu było bardzo pomysłowych: Kylian Mbappe dał nam maski żółwi ninja, w których było ukryte trochę nandronolu, a Samuel Umtiti - piłkę do siatkówki. Najbrdziej urzekł mnie jednak N'Golo, który wręczał nam płytę Mobbyn pt. "Mobbyn". Zaskoczony spytałem się: "dlaczego dajesz nam płytę tej #!$%@? kliki oszustów skoro Hewra Mobbyn nie będzie znowu razem, Sentino nie wróci do Polski a Bałagane nie przestanie nagrywać z Wackami?". Kantemu zaszkliły się oczy i z rozbrajającą szczerością odpowiedział: "Wiem że Hewra i Mobbyn nie będą już razem, Sentino nie wróci już do Polski, a Kaz nie przestanie nagrywać z Wackami. Tym samym my nie będziemy mistrzami świata wiecznie. Chciałem wam uświadomić jak cenna jest to dla mnie chwila, tak samo jak ważna i piękne byly dla mnie chwile jak słuchałem Hewra Mobbyn, Sentino czy Kaz Bałagane. "
szacuneczek
#mecz #pasta xDDDDDD
Pobierz Deskaaa - N'Golo Kante na każdym kroku udowadnia, że mimo wielkiej sławy i pieniędzy ...
źródło: comment_WbPuXd1EZa9048cmwI0CaoY9myJWriuW.jpg
  • 11