Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój różowy uważa Davida Beckhama, wraz z Bradem Pitem i tym gejem co uciekał z więzienia (skazany na coś tam) - oczywiście do póki nie wyszło, że jest gejem XD żebyście widzieli jej minę jak się dowiedziała XD

Ale wracając do meritum. Po wysłaniu jej tego zdjęcia wywiązała się następująca wymiana między nami:
-wiesz kto to?
-syn bechama :D
-no, Twoje idealne geny :D
-ten akurat brzydki :D
-Ty byś mu urodziła ładniejszego, nie? :D
-tak myślę :D

Wnioski i przemyślenia pozostawiam Wam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #redpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mój różowy uważa Davida Beckhama, w...

źródło: comment_LVbBSjahPtHQHNMY6TUXQGBkR8iRdOjM.jpg

Pobierz
  • 60
Mój różowy uważa Davida Beckhama, wraz z Bradem Pitem i tym gejem co uciekał z więzienia (skazany na coś tam) - oczywiście do póki nie wyszło, że jest gejem XD żebyście widzieli jej minę jak się dowiedziała XD


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy
@kwasnydeszcz Czytam kolejny raz ten wpis i dostrzegłem geniusz OPa.
Nie napisał jak dziewczyna postrzega tych trzech panów, ale można domniemać, że to jej ideały mężczyzn i ich cech fizycznych oraz stylu.

Najlepsze jest niżej, gdy "wrócił do meritum", choć nawet nie napisał o co mu tak naprawdę chodzi. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do syna to nie wygląda kaleka, choć jedynie jego styl może niektórych śmieszyć, a
OP: @kwasnydeszcz:

"pewnie uważa za najprzystojniejszych czy coś w ten deseń, ale OP nie umie się wysłowić XD"

Potrafi, ale anonimowe nie pozwalają na edycję. Zamiast odpowiadać w prześmiewczy sposób, mogłaś dodać moją odpowiedź, wraz ze sprostowaniem, która wisiała w Twojej poczekalni zanim ktokolwiek odpowiedział ( ͡º ͜ʖ͡º) Pani moderator powinna to wiedzieć, w dodatku doskonale wiesz, że musiałem "polować", aż mój wpis się ukaże.
OP: > akurat jak akceptowałam wpis to nic nie było w komentarzach także nie trafiłeś

@kwasnydeszcz: a jak miało być, skoro jeszcze nie było wpisu? Jeśli da się komentować wpis przed akceptacją, zanim pojawi się na wypoku, to nie wiedziałem o takiej możliwości. Właściwie nadal nie wiem jak to uczynić, co nie zmienia faktu, że edycja wpisu nie istnieje.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua