Wpis z mikrobloga

#strava #gorce #rower #gps #trasyrowerowe

Cześć Mirki.
Postanowiłem się wybrać rowerem na Turbacz w ten weekend. Wszystko fajnie wyrysowałem sobie na Stravie, ale nie wiem co dalej :)
Da się ze Stravy korzystać jako nawigacja w terenie?
Wiem że da się wyeksportować plik, ale niestety nie mam żadnych sprzętów, tylko smartphone. Macie jakąś sprawdzoną apkę może?
Trasa jest taka że tylko idiota by się zgubił, no ale... Lepiej się zabezpieczyć :)
  • 7
@Anderson_: Da się. Na komputerze kliknij sobie w "Dashboard", później "My routes". Zaprojektuj swoją trasę, zapisz, później na telefonie kliknij w "Record activity", następnie masz na dole pod mapą ikonki, kliknij tę, która przypomina wężyk, po lewej od roweru, to wyświetli "My routes", wybierz trasę i kliknij "Use Route". Strava będzie Cię prowadzić jak zwykła nawigacja.
Potwierdzam - część szlaków zamknięta, szczególnie od strony Lubomierza przez Przełęcz Borek. Nie wiem jak od Nowego Targu. Aczkolwiek raczej na pewno przejezdne są: szlak rowerowy z Rabki (czerwony) oraz z Koninek (przez Tobołów, Obidowiec) - będzie dużo błota i wody od Obidowca na Turbacz ale błotko też jest fajne :D