Wpis z mikrobloga

- 20lv
- prawik
- krasnal
- ulana morda
- morda typowego polaka
- czerowny nos
- wagry
- rozstepy na plecach
- zakola
- krecone wlosy
- 13cm siurak
- patologia w rodzinie
- spartanskie warunki w domu
- krzywe nogi
- niepelne uzebienie
- wada wzroku
- garb
- praca za niecale 2tysiace na produkcji
- ogromna fobia spoleczna
- 0 jakichkolwiek znajomosci
- brak matury
- brak zainteresowan
Czy mam szanse poznac jakies nowe osoby? Nie chodzi mi juz nawet o rozowe paski, tylko o zwyklych kolegow, z ktorymi moglbym wyjsc gdzies na miasto w #!$%@? piatek wieczorem.

#przegryw ##!$%@? #depresja #samotnosc #tfwngf #stulejacontent
  • 34
- 20lv - to akurat plus
- prawik 20 LVL - to jeszcze nie ma tragedi
- krasnal - no nic z tym nie zrobisz ale jak masz powyzej 165 to nie ma tragedi
- ulana morda - DIETA
- morda typowego polaka - SOLARIUM I OD RAZU +2 DO ATRAKCYJNOSCI
- czerowny nos - kremy? co masz z tym nosem
- wagry - kosmetyczka
- rozstepy na plecach - jak opalisz
3/4 tej listy możesz wyprzucić do kosza, bo co twoich ewentualnych kolegów będzie obchodzić twój wygląd i to czy masz zakola i krzywe nogi? Wada wzroku? Serio typie? No ja zawsze oceniam rozwój potencjalnej znajomości pod tym względem, jak ktoś ma więcej niż 1.5 to go skreślam na starcie, jak więcej niż 5 to ostrzegam dodatkowo innych moich znajomych przed takim delikwentem i umawiamy się na kopanie go za garażami.
Jedynym problemem
@kromeen: jak sie opali to nie bedzie widać? Widziałeś kiedyś "zagojone" rozstępy miruś? To są białe paski ergo im bardziej opalona skóra, tym bardziej je widać, to jest prawdopodobnie najbardziej pokraczna rada jaką widziałam XD.

Ale inną kwestią jest to, że żaden potencjalny kolega czy koleżanka nie będzie dawać nawet pół faka o to czy masz te rozstępy czy nie.
@Riwethiel: sam posiadam, co prawda nie na plecach ale na barkach i pod pachami przez za szybki rozrost masy miesniowej i jak opale sie to zdecydowanie korzystniej to wyglada niz bez opalania
@kromeen:
- mam czerwony nos bo szoruje mydlem te wagry, ale gowno to pomaga
- Solarium? Kosmetyczka? Chyba zwariowales XD ja sie wstydze wyjsc do sklepu
- Dieta? Niby jak, jezeli jestem na garnuszku matki, a gotuje kaloryczne syfy
- Laser na rozstepy? Uzupelnienie brakow w jamie ustnej? Ciekawe kto mi za to zaplaci
- Ogolic sie na lyso? Odpada. Mam dziecieca morde bez zarostu
- Prostownicy nie chce uzywac bo
@bd_j3bac_za_2k: No ale to dlaczego narzekasz skoro nie chcesz nic zmienić? To nie szoruj tego nosa, jeżeli sie wstydzisz wyjsc z domu, no to do psychiatry musisz sie przełamać bo ewidetnie masz problem, jeżeli ci zależy tylko na schudnieciu to nawet na syfie można, po prostu trzymaj kalorie. Mozesz iść gdzies na budowe na czarno dorobić, ja wiem że łatwo napisać, ale nie pisze że bedzie łatwo. Bedzie w #!$%@? ciezko
@kromeen: po 8h non stop #!$%@? na produkcji mam isc jeszcze na budowe? Na dodatek nikt nie wezmie swiezaka na nadgodziny. Psychiatry nie potrzebuje. Po prostu moim najwiekszym problemem jest brak znajomych. Chcialbym wiedziec w jaki sposob mozna ich zdobyc ehh