Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chyba zjechałem na samo piwniczne dno. Ostatnio moje libido wystrzeliło w górę jak szalone. Problem w tym, że nie jestem zbytnim Adonisem. Szukam fwb i ons już wszędzie gdzie się da. Od tindera i badoo, po czaterie i zbiornik.com. Największy problem to to, że chyba się od tego uzaleznilem. Po powrocie z pracy non stop z kimś pisze albo szukam, jednocześnie się masturbujac. I tak od paru miesięcy. Nie wiem czy jestem w stanie przestać. Próbowałem parę razy ale ciągle do tego wracam. Nie mam żadnych innych zajęć i czuję że robi to ze mną bardzo złe rzeczy.

#tinder #badoo #zbiornik #fwb #stulejacontent #przegryw #seksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 9
PijanyPotwór: Tu OP

@kowal61: fakt, jest strasznie dużo fejków i zwykłych prostytutek

@Hojracy: tak właśnie myślałem, że to to, tylko zapomniałem jak to sie nazywa. Nie chcę jednak iść na terapię.

@AnonimoweMirkoWyznania: @RóżoweLove stolica. Co do otoczki zdecydowanie nie jest to podniecające samo w sobie, chciałbym naprawdę kogoś znaleźć

@tandaradei1: byłem pare razy, za dużo kasy by na to szło

@grzesiek23Gda: chodzę ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Odradzam zbiornik, datezone i inne tego typu portale.
Mialem kiedys dziewczyne, poznalem ją wlasnie przez zbiornika. Lubila bzikać i bylo przez dwa miesiace cacy, nagle nie miala czasu na spotkania i malo co sie odzywala. Jak sie dopytywalem czemu nie ma czasu na spotkania to mówiła ze duuzo pracy i ze zmeczona. Przestalem sie odzywac chcąc sprawdzic kiedy ona pierwsza sie odezwie do mnie. Mineło 11 dni i nic! Napisalem,