Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, mireczki - pytanie do doświadczonych związkowiczów. Kiedy bezpiecznie powiedzieć dziewczynie, że ją kocham?

Spotykamy się już około 6 tygodni. Jest naprawdę zajebiście. Uwielbiam w niej wszystko. Na początku ustaliliśmy, że to będzie raczej casualowa relacja, ale wiem, że ona też liczy na coś więcej. Na początku były zwykłe spotkania, kawa, spacer, clubbing, netflix & chill, basen. Od dwóch tygodni zaczęła u mnie regularnie nocować, weekendy staramy się spędzać razem. Nie możemy się sobą nacieszyć. Kiedy zrzucić na nią tą bombę? Chcę zrobić to pierwszy, zanim zacznie ode mnie tego oczekiwać, bo wymuszone nie będzie miało takiej samej siły. Z resztą wydaje mi się, że ona sama chciałaby mi już coś powiedzieć, ale może mam zwidy, bo jestem pijany endorfinami (ta wiem - "zwal se i ci przejdzie"). Strasznie jestem nabuzowany i rozpiera mnie energia kiedy z nią jestem. Najchętniej bym wyszedł na ulicę i krzyczał wyznając jej miłość. Chętnie przyjąłbym plaskacza na otrzeźwienie.

Jakieś rady, żeby tego nie spieprzyć/nie wyjść na desperata?

#zwiazki #rozowe #zycie #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę, że to zależy od osoby i od konkretnego przypadku. skoro mówisz, że jest super to czemu ma się przestraszyć? z drugiej strony to tylko 6 tygodni znajomości to pewnie jesteś w niej tylko mocno zauroczony, więc nie wiem czy to nie będzie trochę rzucanie słów na wiatr? dla mnie to by było za szybko i pewnie bym nawet nie uwierzyła w to.

Chcę zrobić to pierwszy, zanim zacznie ode
@kwasnydeszcz: tylko jest różnica w tym, że z kims jest super, fajnie się spędza czas, dobrze się ze sobą czujemy a w tym żeby odrazu określać to mianem miłości. Nie wiadomo jakim typem człowieka jest ona ale po takim czasie ja też uważam, że to za szybko na wyznania
@Piotero1: ale ja się z tobą zgadzam w 100%. w takim czasie można się co najwyżej zauroczyć, bo najzwyczajniej w świecie nie zna się tej osoby, ale zobacz, że OP pisze, że wydaje mu się, że ona sama już chciałaby mu to powiedzieć XD generalnie ludzie są różni, więc niech sobie wyznają miłość kiedy chcą, choć jak dla mnie takie deklaracje po trochę ponad miesiącu znajomości są niepoważne
OkiełznanaRozowypasek: @NGX2 jakbym słyszała o moim byłym. Po miesiącu już oczywiście był we mnie mega zakochany, wielka miłość. Mówiłam mu, że ja szukam czegoś na poważnie i chce się dobrze poznac, nie śpieszyć z wyznaniami. Widywaliśmy się prawie codziennie aż w końcu ja zachorowałam, nie widzieliśmy sie przez 3 dni. No i nagle przeszła mu miłość. Na kolejnym spotkaniu mnie zostawił bo on juz nic nie czuje bo jak ja mogłam