Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na mołdawską pieczoną placintę z serem

Przepis uzyskałem w czymś w stylu gospodarstwa agroturystycznego w tradycyjnej wiosce Trebujeni w północno wschodniej Mołdawii. Placinta ta przypomina mocno bałkańskiego burka, jej przygotowanie nie jest trudne, a wykonać można ją z dostępnych w Polsce składników.

Mam też mały KONKURS:

Wśród osób, które zrobią placintę z powyższego przepisu (może być z innym nadzieniem, miło widziana inwencja twórcza) i wrzucą zdjęcie na mirko z tagami #kuchniamg78 #gotujzwykopem wybierzemy jedną osobę, która otrzyma dowolną wybraną koszulkę z oferty sklepu Power Canvas. Power Canvas jest jednym z partnerów głównych mojej wyprawy "W 100 dni dookoła Europy", w dużej części vlogów występujemy właśnie w ich koszulkach.

Gdyby ktoś chciał kupić sobie taką koszulkę, to wpisując na stronie kod roadtripbus powinniście mieć ją 30% taniej.

Mam nadzieję, że przepis Wam się spodoba i urozmaici waszą kuchnię. Jak zawsze czekam na zdjęcia waszych ciastek (oznaczajcie mnie)

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam do zapoznania się z moim najnowszym przepisem na mołdawską...

źródło: comment_LB5QaHUJWQgWcV3MtM7khjpGoO8s0Sud.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
Proszę o plusowanie tego komentarza, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do przyszłych znalezisk kulinarnych.
  • Odpowiedz