Wpis z mikrobloga

Mirki z #diy poradźcie jak powiesić puzzle na ścianie. Po ułożeniu zajmują 139.0 x 68.0 cm. Na czym je powiesić do ściany?

Myślałem o jakiejś płycie coś jak to: LINK. I żebym zmieścił to do auta klasy b :/

Najlepiej gdyby materiały były dostępne w obi/liroy/ikea. Będę wdzięczny za każdą sugestię (na czym i jak przykleić)
  • 12
  • Odpowiedz
@Eswemenasja: @elineusz:

Tylko, że antyramy na w/w wymiar jest tylko na zamówienie. Jeszcze na dodatek od 9-17 pracuje, akurat wtedy kiedy większość sklepów jest otwarta. Dlatego chciałem podjąć się tego sam kupując materiały w miejscach gdzie jest otwarte wieczorami, kupić płytę, przykleić puzzle i zrobić ramkę.
  • Odpowiedz
@przemytnik: na pewno dorabiają ramy. Nie wiem jak jest z cięciem szkła. Jeśli chcesz się sam bawić to kup spinki do antyram (Allegro). Potem przejdź się do jakiejś agencji reklamowej i poproś, żeby Ci wycięli na wymiar „szybę” z pleksi. Być może da się kupić akruszcienkiego pleksi w budowlanym i dociąć samemu. Tylko przed ostatecznym cięciem zrób sobie kilka próbnych cieć gdzieś z boku, bo pleksi potrafi pękać przy cięciu.
  • Odpowiedz