Wpis z mikrobloga

Szukam partii która :
Obniży podatki
Bedzie wolnościowa
Zalegalizuje marihuane
Zalegalizuje przechodzenie na czerwonym na wlasne ryzykon oodpowiedzialnosc.
Pozwoli miec auto bez oc i pt jesli bedzie stalo w garazu kilka lat
Zniesie rozdawnictwo
Zniesie absurdalne podatki na paliwie
Zezwoli na handel w niedziele
Pozwoli mi stanac sobie ot tak i sprzedawac burgery do powiedzmy 1000zl rocznego przychodu.
#!$%@?/4 urzędników i zniesie papierkologie
Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę.
Na kogo powinienem zagłosować? Jaka Polska partia mi jest najbliższa?
#pytanie #4konserwy #neuropa #polityka
  • 255
@Za_jakie_grzechy: Chodzi o to że jak chcesz sprzedawać żarcie np z foodtrucka to musisz mieć go mega posprawdzanego, musisz mieć atestowane sprzęty AGD za grubą kasiorę, kumpel kupił dedykowaną przyczepkę do sprzedawania kurczaków nad morzem i sanepid też się przyczepił więc reguły nie ma :<
Ja po prostu lubię robić burgery i chciałem dorobić sobie na tym xD Nie tyle dla kasy co za słów uznania no panie @Niebadzlosiem zajebiste burgery
@Armo11: Nie :D
Obecnie zarabiam 2100 na rękę w głównej pracy czyli ponad 3500 daje pracodawca brutto. Gdybyśmy mieli normalne państwo to zarabiałbym powiedzmy 2600 ?
Burgerki to sposób na dorobienie sobie bo pracuje w systemie zmianowym np pon 6-18 wtorek 18-6 i potem 2 dni wolnego to 1 dzień sobie robie na placu a kolejny jak mnie najdzie ochota sprzedaje sobie burgerki by ludziom humor poprawić:D
@Niebadzlosiem: "Ułatwi zakładanie firmy - dzwonie pyk bez pieprzenia z papierkami mam 1 osobowa firemkę." - To już jest wystarczająco ułatwione. Wchodzisz na stronę CEIDG, wypełniasz formularz, rezerwujesz wizytę w UM, składasz papierek i to wszystko. Jeśli masz zaufany profil, możesz złożyć wniosek do CEIDG bez wizyty w UM.


Hehe, to urocze, ale tam zabawa dopiero się zaczyna.