Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zauważyliście się, ale pod każdym znaleziskiem dotyczącym tego, że ktoś coś tam zrobił (SPROFANOWAŁ) przeciw kościołowi, musi pojawić się taki komentarz xD
Nergal podarł Biblię? Niech podrze Koran albo Tore!!!!!!
Jakiś satyryk zrobił sobie zdjęcie dupą do papieża? Niech tak zrobi z Mahometem!!! Nie ma pomników Mahometa w każdej wsi tak jak z papieżakiem Polakiem? To niech zrobi tak w meczecie!!! A nie, tych w Polsce tez nie ma w każdej wsi. No to może wypnie dupę do jakiegoś Żyda? O tak, dobry pomysł, proponuję do Jezusa Chrystusa.

#neuropa #bekazkatoli #4konserwy
Pobierz Niss - Nie wiem czy zauważyliście się, ale pod każdym znaleziskiem dotyczącym tego, ż...
źródło: comment_f3nGZgsiaJsHw2T4xQTmLNsDkRuYJT5F.jpg
  • 52
Wytłumaczenie jest dość proste, wszystkie te antyreligijne "ataki" kierowane są tylko w jedną z nich, której obrażanie nie spowoduje żadnych konsekwencji. I właśnie to zgrywanie cwaniaka wpienia najbardziej


@ptbw: redakcja Charlie Hebdo lubi to
uciśnieni katolicy- wszędzie ataki, wszędzie szykany. Cały świat nie ma nic lepszego do roboty tylko śmiać się z biednych katolików, bo przecież nie odpowiedzą bo to religia miłości i pokoju, nadstawiania drugiego policzka.
g ó w n
Wytłumaczenie jest dość proste, wszystkie te antyreligijne "ataki" kierowane są tylko w jedną z nich, której obrażanie nie spowoduje żadnych konsekwencji. I właśnie to zgrywanie cwaniaka wpienia najbardziej.


@ptbw: może poszukaj najpierw, wypowiadaj się potem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj demonstracja muzułmanów na Atheist Convention została wręcz wyśmiana za samo przyjście - film niżej.
Już nie wspomnę o wulgarnych karykaturach na karnawale w Dusseldorfie:
http://www.duesseldorf-blog.de/wp-content/uploads/2010/02/attentaeter_satire.jpg
https://religionnews.com/wp-content/uploads/2018/02/webRNS-Germany-Karneval5-021318.jpg
Na
tyrald - > Wytłumaczenie jest dość proste, wszystkie te antyreligijne "ataki" kierowa...
a o prowokacje typu darcie Biblii czy Jezus na dildo, które są obraźliwe nie tylko dla katolików, ale dla wszystkich wyznawców Jezusa


@fafankulo: ale nie są obraźliwe dla fanów Behemota/Nergala więc w czym problem? Gdzie darł tę biblię? Przed kościołem czy na zamkniętym koncercie? Nie słyszałem też o przymusie śledzenia jego profili na portalach społecznościowych.
Eh ci katolicy i ich obrzydliwy odruch pakowania się z butami tam gdzie nikt ich nie
@Niss: Jest dokładnie tak jak napisał @ptbw. Dlaczego np. w podstawówce wszyscy śmieją się z najsłabszych? Bo od mocniejszego dostaliby w ryj i skończyłoby się śmieszkowanie. Z katolików łato się naśmiewać, bo to religia w pełni pokojowa, która każe nawet nadstawiać drugi policzek. Więc to żaden wyczyn. A taki Islam? Podrzesz Koran i do końca życia będziesz oglądać się za siebie, czy ktoś Ci przypadkiem nie chce uciąć głowy.
@ptbw: i serio nie przyszło ci do głowy, że takie ataki nie są ogólnie antyreligijne (przynajmniej w części), tylko anty- dominującej w danym kraju religii? Skoro w Polsce skrajnie dominuje katolicyzm to jaki miałoby sens atakowanie Islamu czy Żydów czyli dla większości z Polaków czystej egzotyki?
Wydaje mi się że to bardziej prawdopodobne niż jakieś "zgrywanie cwaniaka".