Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 13,14,15 (trwa) :::..

Wszystko zaliczone ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzień 13- wszytstko zaliczone.

Dzień 14- Zrobiony porządny trening, reszta zaliczona, kupiona kolejna paczka w FutureAdPro (juz 7szt za 50$). Z zainwestowanych 110$ rok temu w maju aktualnie mam ponad 350$. Niby niewiele, ale jednak 200$ rocznie drogą nie chodzi przy tak małym wkładzie.
Dieta idzie jak trzeba, odmówiłem sobie pysznych urodzinowych cukierków, które przyniósł kolega do pracy #chwalesie co nie jest takie proste. Zazwyczaj zjadałem około 10 sztuk minimum.

Dzień 15 (trwa)- Z rana wszystko zaliczone, zauważyłem, że poranne rozciąganie coś daje, bo zaczynam dostawać do palców lewej nogi siedząc! Reszta dotychczas zaliczona. Dziś czeka mnie trening (3 w tym tygodniu) ... wieczorem idę spotkać się ze znajomymi i plan jest, żeby nie pić alkoholu ...................................... nie wiem jak to zrobię, ale kurła zrobię! Wyzwanie to wyzwanie- dam radę.

Trzymajcie kciuki za mnie!!

---------------------------------------------------------------------------

Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6
  • 8
@gzres: na początku to rzeczywiście coś się dzieje, z biegiem dni te wszystkie rzeczy przestają mnie tak jarać i stają się normalnością, ale to właśnie o to mi chodzi :) jak efekty? ćwiczysz coś? gdzie to byłeś?
@Cieslus: Stoję na 84 kilo, zmieniłem trochę dietę na bardziej wysokobiałkową. Siłownia leci, brak kardio powoduje stanie w miejscu z wagą (rozwaliłem sobie rower :((). Byłem w Norwegii na fjordach, na północ od Bergen.

Tak jak mówisz, weszło już w nawyk do tego stopnia, że przestajesz o tym myśleć. Zrobiłem sobie czitweekend po miesiącu wyzwań i powiem Ci, że mcdonald smakuje dramatycznie po takiej przerwie. Słodzone napoje również. Głowę do alkoholu
@gzres: Rower ... [*] ostatnio właśnie też pękł mi hak do przerzutki tylnej na maratonie- w sklepie powiedzieli mi 115zł (na allegro zamiennik 25zl). Więc naprawiaj rower jak najszybciej, bo to cudowny sport ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ponoć fjordy piękne, ale w Norwegii mnie jeszcze nie było ^^
Mówisz? nie mogę się doczekać takich samych efektów :D słodzonych napojów ogólnie nie lubię (chyba, ze do alkoholu wlasnie),