Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z seksem.
Jestem różową, mam 24 lata. Miałam wcześniej dwóch partnerów seksualnych. Z jednym i drugim dochodziło tylko do pieszczot, robieniu loda - no ogólnie zabawy tylko oralne. Jakoś nie umiałam się przełamać i wiedziałam, że te związki są takie przelotne.

Poznałam swojego niebieskiego i też zaczęliśmy od pieszczot, orala. W końcu w wieku 23 lat przeżyłam swój pierwszy raz.
Mieszkamy razem już ponad dwa miesiące, na początku seks był w miarę regularny, ale od miesiąca nie ma nic.

Najpierw miałam okres, więc bolał mnie brzuch. Akurat zmieniam tabletki anty i miałam tydzień wyjęty z życia. Potem bardzo szybko miałam problemy z wątrobą, więc znów pare dni na lekach i złym samopoczuciu.
Teraz od tygodnia już jestem ruchable, ale nie umiem. Znów się zablokowałam psychicznie. Znów każde zbliżenie wywołuje u mnie jakiś wstręt, mam wrażenie jakbym robiła coś złego. Każdy dłuższy pocałunek wywołuje u mnie jakieś dziwne emocje, a jak czuję, że zaczyna dłonią gdzieś jeździć to dostaję #!$%@? i mi łzy do oczu płyną i chcę żeby przesstał.
Echh, nie wiem. Od zawsze miałam wrażenie, że uprawianie seksu to coś złego. Ledwo to zwalczyłam, a znów się zablokowałam.

Od razu mówię - nikt mnie w dzieciństwie nie molestował, nie zgwałcił, w rodzinie nie ma patologii. Nie wiem skąd te myśli, czasami mam takie rozkminy, bo w dzieciństwie byłam w szkole wyśmiewana i długo mi zajęło odbudowanie samooceny. Niebieski mi się podoba, nie ma małego, nie ma zakol i mniej niż 180, nie jestem jego pierwsza i on ogarnia te klocki.

Echh, nawet nie wiem jak mam mu o tym powiedzieć. On już wymyśla, że go nie kocham, że mi się nie podoba itd. A ja nawet nie wiem jak mu to powiedzieć, bo to nie ma sensu. Co mam mówić - nie chce uprawiać seksu bo w sumie nie wiem czemu. Bo mam jakąś blokade?

#zwiazki #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze powiedz nieboeskiemu to co tu napisałaś. Po drugie konsultacja z ginekologiem w sprawie tabletek. Ja po jednych miałam libido wykręcone na maxa a po innych zero. Null. Jak mnie narzeczony dotykał też dostawałam #!$%@?. Powiedz o problemach z watrobą. Powinien skierować cię na badania poziomu hormonów. Jak stwierdzi, ze wymyślasz to zmień lekarza. Może się okazać, ze ta forma antykoncepcji nie jest dla ciebie. Ostateczny krok seksuolog.