Wpis z mikrobloga

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #stulejacontent #przegryw
Od przedszkola przyjaźnilem się z Michałem, Michał był specyficzny bo zawsze działał według pewnych zasad, w młodzieńczych latach po powrocie ze szkoły pierwsze co robił to odrabiał lekcje i uczył się na kolejny dzień, dopiero później był czas na obiad i inne przyjemności. Kiedy poszliśmy do różnych szkół średnich kontakt nieco się ograniczył ale wciąż był bardzo dobry. Michał we wszystkim co robił starał się być perfekcyjny ale nie wychodziło mu jedno - podrywanie dziewczyn. No ale na (prawie) każdego przychodzi pora i poznał w czasie studiów dziewczynę, ja z różową jestem od wielu lat ale nigdy mnie w niczym nie ograniczała, a Michał wycofał się z życia kumplowskiego, szybkie zaręczyny, ślub - jak na niego przystało wszystko zgodnie z planem. Po ślubie zamieszkali razem z jego rodzicami i zaczęli budować dom na mojej ulicy dosłownie 100m ode mnie. Mówię sobie "zajebiscie" że będzie mieszkał tak blisko mnie bo kontakt się odnowi no ale przeprowadził się rok temu i widziałem go przez ten czas raz. Pół roku temu urodziła mu się córka (cholera przecież plan wyraźnie mówi spodziewać SYNA, wybudować dom i posadzić drzewo). Ostatni weekend jadę na przejażdżkę rowerem i w końcu udało mi się z nim pogadać, nigdzie mu się nie spieszylo itp. I tak z nim chwilę rozmawiam i proponuję żeby wpadł na piwko i powspominamy dawne czasy, w końcu mieszkam trzy domy dalej a już z 10 lat piwka razem nie wypilismy. On na to że niestety musi odmówić "bo ma żonę i dziecko", myślałem że zaraz się uśmiechnie i powie że żartuje ale zero reakcji. Kobieta zniszczyła faceta. Zero szacunku dla pantoflarzy z mojej strony.
  • 8
@Dominias: ale gdzie tu z Twojego opisu wynika, że to wina kobiety? Pojawiła się, pobrali się i tyle wiadomo. Sam kontaktu nie masz, jak twierdzisz, brzmi to więc na Twoje domysły. Może to chłopak-bluszcz, który na rzecz rodziny rezygnuje z innego towarzystwa? A może nie chce kontynuować znajomości z Tobą? Za mało danych ¯_(ツ)_/¯
@Ineedtochillout: tu nie chodzi tylko o mnie, drugi kumpel z gimnazjum też mu proponował grilla ze starą ekipą i mu odmówił, nawet jego najbliższy i najlepszy kuzyn który też był w naszej 'paczce' powiedział, że Michał odkąd jest z tą kobietą wyłączył się całkowicie z życia towarzyskiego - tylko żona i dziecko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominias: A nie wpadłeś na pomysł że nie chce z Tobą kontaktu utrzymywać? Rzucił od tak że żona i dziecko, bo z tym zazwyczaj nikt nie dyskutuje. Czasem jak nie chce z kimś utrzymywać kontaktu, bliższego niż cześć- cześć, ale nie chce go urazić, rzucam wymówke że żona to czy tamto. To jeden z niewielu plusów posiadania żony xD Zostajesz dłużej w pracy? Bardzo chętnie bym został, lecz żona czeka z