Wpis z mikrobloga

Grę skończyłem dwa miesiące temu, w maju, i pomyślałem wtedy, że platynę wbiję sobie uczciwie – bez przenoszenia sejwów na pendrajwa, na NG+ i NG+2, no i tak leżał ten Bloodborne, leżał, kurzył się na wirtualnej półce, bo nie chciało mi się przechodzić przez lochy do Królowej Yharnam. Potem zacząłem grać w soulsy, a jak wróciłem do bb to wyszedłem z wprawy i rozjechał mnie jakiś marny boss z dwoma sierpami z tego ostatniego lochu xD

No i gra dalej sobie tak leżała, aż wczoraj mnie naszło, żeby się mu postawić i o dziwo poszedł za pierwszym razem. Potem następny – też za pierwszym. Dzisiaj siadam, a następna już była Królowa... No i dało mi to jakiejś mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) – z głównych bossów miałem zabitego Gascoigne tylko, więc zrobiłem sobie wzięty w cudzysłów speedrun (bo jakiś lobos pewnie przechodzi tę grę w godzinę czy krócej, mi to zajęło z 2 czy 3?) po głównych bossach NG+, powiedziałem sobie też, że pieprzę i przenoszę tego sejwa bo NG+2 nie będzie mi się już chciało robić na pewno, no i jest. Pierwsza platynka w ogóle, bo w sumie łatwa. W soulsach zbierać tych wszystkich czarów mi się na przykład absolutnie nie chce.

#bloodborne #ps4 #chwalesie
1.....e - Grę skończyłem dwa miesiące temu, w maju, i pomyślałem wtedy, że platynę wb...

źródło: comment_0TTbu7AqCkuOqPCoGKPFn6atLrFdMuBx.jpg

Pobierz
  • 36
@Redien: tak, też musiałem jakiś wcześniejszy loch powtarzać żeby zebrać jakąś rzecz – chyba krew? nie pamiętam, musisz zobaczyć czego ci brakuje i na wiki gry sprawdzić gdzie to rośnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@113_robie: Kiedys może :p nie gram w to od miesiąca i nie wracam bo ogrywam Horizon/infamous/until dawn i 20 innych gierek
( ͡° ͜ʖ ͡°) BB mam juz prawie zrobione cale ng+ oprocz ostatniego bossa ale nie wracam bo wiem że utopie w tej grze dobre 20 godzin (juz mam 70 na liczniku i 155 lvl)
@113_robie: Lochy są paskudnie zrobione, pewnie jacyś stażyści je robili, czytałem że ponoć mieli to usunąc ale z jakiegoś powodu zostawili (moze dlatego że gra nie jest zbyt obszerna) gdyby nie poziom trudności i zagubuenie to gra na 10h easy za 1 razem
@Redien: albo 2-3h za drugim, ona w sumie jest bajecznie prosta przez tę swoją szybkość: szybko bijesz, szybko unikasz, szybko się leczysz. nawet panikując i robiąc dwadzieścia sidestepów dookoła bossa wszystko przeżyjesz, a np. taki gwyn z ds1 mnie dzisiaj zmęczył xD
@113_robie: Ponoć wolniejsza, bardziej taktyczna, bloki tarczą, czary. To masz na myśli? W BB podoba mi sie ta dynamika walk szybkość poruszania postaci, lubię się turlać wokół przeciwników, Lady maria nauczyła mnie tego stylu gry, bo aż do lady marii grałem bardzo zachowawczo, atak lub dwa i ucieczka do tylu, tak walczyłem jeśli przeciwnik na to pozwalał
@Redien: tak, dużo wolniejsza i taktyczna o tyle, że roll musi być zaplanowany naprawdę. tutaj to 3 razy kliknę unik czasem i "któryś załapie" (a staminy w BB też jest mnóstwo), a tam jak #!$%@? się poturlasz to lepa na dziąsło gwarantowana. tarcz w soulsach nie używam (trzymam na plecach, bo dają regenerację staminy niektóre i wyciągam okazjonalnie na łuczników czy pieski) bo też zaczynałem od BB i nauczyłem się grania