Wpis z mikrobloga

Murki korzystające z EIN. Kiedyś bawiłem się w "e" (Kayfun 2 + Nemesis, piękne czasy...), ale po zakupie ajdżasta stwierdziłem, że mam ciekawsze zainteresowania niż kopcenie liquidów i kompletnie zaprzestałem interesowania się tematyką. Teraz po długim czasie, kiedy zostałem zmuszony do zakupu czegoś nowego i wchodzę na #edym zaczynam szczekać na widok tych wszystkich wynalazków. Mam proste wytyczne:

300 zł na pełen zestaw
grzałki gotowce, łatwo dostępne
smak, smak i tylko smak - nie chmura!

Wymyśliłem sobie zestaw - Tesla WYE 85W + GeekVape Shield Sub Ohm Tank + 2x aku VTC6

Proszę, pomóżcie koledze "starej daty", na zielonym forum pierdyliard postów odkąd odszedłem i po prostu się gubię :( Ja zawsze pomagałem, teraz sam jestem w potrzebie...

#ein #epapierosy
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan-bartolomeu-dias: Kręciłem kiedyś własne i nie chce do tego wracać. Zbyt czasochłonne dla mnie, chce rozkręcić, wkręcić nową i mieć z głowy + pewność, że nic nie sknocę i że przy pierwszym buchu nie poczuje smaku spalonej szmaty.
@Szkocik @marek-wozniak-750 sęk w tym że do Shielda pasują wszystkie (od tfv8 i tfv12) smokowe (i nie tylko, choćby od Eleaf i Vaporesso też) grzałki, w tym GENIALNE "mesh coil". @Szkocik, w tych pieniądzach nawet się nie zastanawiaj i bierz w ciemno.
Taki mariaż (Shield + smok mesh coil) smakowo bije na głowę kylina miniaka od VV.
Co do zasilania - Tesla nie słynie z perfekcyjnej elektroniki (ale Tesli zwykle nie