Wpis z mikrobloga

To piękne uczucie, kiedy dziewczyna, która ci się podoba sama przychodzi się przytulić. Nie musisz jej płacić, czy zmuszać, prosić, błagać. Przychodzi sama, bo lubi cię za to jaki jesteś, a nie za to, że masz pieniądze czy wykształcenie.

Czy kiedyś będzie mi to dane?

#przegryw #feels #samotnosc #tfwnogf
Pobierz LajfIsBjutiful - To piękne uczucie, kiedy dziewczyna, która ci się podoba sama przych...
źródło: comment_EhPGYiS9V63DuShJYbzTeXpDQ1lrndRG.gif
  • 16
Wersja w WebM jest lżejsza - 618 kB --> 431 kB (30% mniej!)
Oszczędzaj transfer gdziekolwiek jesteś!

To jest bot, który robi to automatycznie.
Bot nie wie i nie ma możliwości, żeby się dowiedzieć czy gif jest animowany.


Nieodpowiednie treści? Wołaj @wolajka, spróbujemy być szybsi od Moderacji.

wolajka - Wersja w WebM jest lżejsza - 618 kB --> 431 kB (30% mniej!)
Oszczędzaj tran...
@kusio: to nie ma kobiet empatycznych romantycznych?
to dlaczego płaczą po każdym filmie jakby nie wiem co? a szukają twardziela? bez sensu..
Sam jestem romantykiem bardziej, empatii też mam, ale tylko na jednym filmie uroniłem łze i ostatnio to chyba jak oglądałem wikingów, jak ragnar...
@kusio: no własnie mirku chodzi o to, że gdyby mnie taka szara niewinna myszka chciała to myślę że mógłbym być tym samcem alfa, umiał bym ją ochronić obronić, zadbać itp..
po #!$%@? mam w życiu codziennym udawać agresywnego samca alfa? nie wiem tak przekrzykiwać z innymi samcami się, walczyć itp..
@Seliev: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy