Wpis z mikrobloga

#gothic

Ej mam taki pomysł na serie wpisów z gothica. Taki jakby mirkowy serial kryminalny. Pomysł jest taki że opisuje zabójstwa z gothica 2 z perspektywy strażnika miejskiego, troche by to była parodia serialu Pitbull. To nie będzie sztywne i na siłe śmieszne, mam lekkie pióro. Czytalibyście coś takiego? Troche by to odświeżyło tag.

  • 39
  • Odpowiedz
@Dla_Zuka_Muka: @AtencyjnaZielonka: @piegu92: @JakTamCoTam: Ktoś ma pomysł na tytuł? To co mi wpadło do głowy:

- warg
- wilczy kieł
- gildia zabójców
- pałasz na bandytów
- psy Andre

Uchylę rąbka tajemnicy: głownym bohaterem będzie Pablo. Ze względu na bardzo widoczny wzrost przestępczości w Khorinis i na wyspie, Lord Andre powołał specjalny wydział zabójstw. Kilku strażników miejskich będzie prowadziło śledztwa i szukało winnych zabójstw. W tle będzie
  • Odpowiedz
@Dla_Zuka_Muka: No chciałem zrobić coś troche innego, lubie na mirko zamieszczać różne projekty. Chciałem takie funfiction pisać o gothicu.

Chociaż jeśli chodzi o pasty to tu jest duże pole do popisu, bo gothic się jeszcze nie doczekał dobrej pasty. Te badziewia o Lobarcie to szkoda gadać.
  • Odpowiedz