Wpis z mikrobloga

I kolejny przykład na to że klątwa istnieje ('̀-'́)

Ustawiłem się dwa dni temu na dzisiaj z cichodajka 9/10. Była legitna po sprawdzeniu i miała nawet kartotekę na garsonierze. 800zl za spotkanie. I co? PISZĘ MI TERAZ ŻE JEJ NIE MA () hajs przygotowany, samochód zatankowany i #!$%@?, po raz kolejny klątwa mnie dyma, przecież mnie #!$%@? zaraz z tym wszystkim.

Do pierwszej nie szło się dodzwonić, druga mnie gdzieś na manowce zaprowadziła, przy trzeciej mi nie stanął a teraz to... () Ja nie rozumiem o co wreszcie chodzi. No klątwa działa, mam nie ruchać bo tak sobie zażyczył wszechświat....

Siedzę teraz w samochodzie z pieniędzmi i nie wiem co mam ze sobą zrobić......Ja już mam tego serdecznie dosyć......

#tinder #divyzwykopem #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill #seks #niebieskiepaski
Pralko-suszarka - I kolejny przykład na to że klątwa istnieje (ง'̀-'́)ง 

Ustawiłem s...

źródło: IMG_5023

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: Takie ceny są, na przykład w Wawie. Znałem taką fajną Ukrainkę, naprawdę klasa premium (20 lat, szczuplutka blondi, wygląd 9/10) która w zeszłym roku za full serwis (nawet mieszkanie specjalnie wynajęła na nasze spotkanie, bo ja nie chciałem sobie zawracać tym głowy) wzięła 400 zł. I dla mnie to było dużo. Patrzyłem, że w tym roku bierze już 800 zł. Także spora różnica. Laska rzadko wrzuca swoje ogłoszenie, ale widać,
  • Odpowiedz
  • 1
@trinty @Mezomorfix Dla opa to duży problem pojechać do innego miasta, ale nwm czy to by coś dało, bo mu nawet po sildenafilu nie staje u divy.
@Pralko-suszarka
Ja jak poszedłem w Trójmieście do pierwszej lepszej divy to trafiłem na jakąś młodą szara myszkę z wyglądu i serwis był ok, więc sam pod sobą dołki kopiesz.
  • Odpowiedz