Wpis z mikrobloga

I kolejny przykład na to że klątwa istnieje ('̀-'́)

Ustawiłem się dwa dni temu na dzisiaj z cichodajka 9/10. Była legitna po sprawdzeniu i miała nawet kartotekę na garsonierze. 800zl za spotkanie. I co? PISZĘ MI TERAZ ŻE JEJ NIE MA () hajs przygotowany, samochód zatankowany i #!$%@?, po raz kolejny klątwa mnie dyma, przecież mnie #!$%@? zaraz z tym wszystkim.

Do pierwszej nie szło się dodzwonić, druga mnie gdzieś na manowce zaprowadziła, przy trzeciej mi nie stanął a teraz to... () Ja nie rozumiem o co wreszcie chodzi. No klątwa działa, mam nie ruchać bo tak sobie zażyczył wszechświat....

Siedzę teraz w samochodzie z pieniędzmi i nie wiem co mam ze sobą zrobić......Ja już mam tego serdecznie dosyć......

#tinder #divyzwykopem #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill #seks #niebieskiepaski
Pralko-suszarka - I kolejny przykład na to że klątwa istnieje (ง'̀-'́)ง 

Ustawiłem s...

źródło: IMG_5023

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: nie każdy jest tak aseksualny jak ty, by zwalenie konia pozwoliłi całkowicie zastąpić segzy.

to już wyższy poziom spermiarstwa i cuckoldstwa


@CrokusYounghand: ogarnij sobie co znaczą te słowa, zielony trollu

lepiej wydaj te pieniądze na fryzjera, idź do kosmetyczki na jakąś maseczkę lub kup sobie coś ładnego do ubrania.


@alternatereality: Żadna z tych rzeczy nie poprawi mi szczęki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zwyrol69: oho, niby wykop daje postawę, że nie wnikać jak ktoś korzysta z swojego hajsu. Niby może dać bezdomnemu. Ale jak na dziwki, znaczy na p0lki, to już oburzenie. Hipokryzja poziom wykop. Jak chce dziewczyny 9/10 i wycenia ją na 800 to jego sprawa. I nikomu nic do tego.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Być może...
Jako ciekawostkę Ci powiem, że niektóre starsze i brzydsze, a nawet otyłe czasem cenią się drożej (!?)
Z kolei kiedyś otworzyły mi dwie dziewczyny, jedna szczupła i ładna, druga wprost przeciwnie i zapytały którą wybieram... :) Cena ta sama. Wybór był oczywisty i jeszcze raz "spotkałem" się z tą ładniejszą.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: klątwa czego? Brzmi jak klątwa maciory

Mój kolega kiedyś to miał i musiał przejść specjalny rytuał oczyszczenia w afryce i wziąć ayahuyaske, trans laske do łóżka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od tej pory już zaczęło mu wychodzić z normalnymi babami i grube lochy maciory mu odpuściły

  • Odpowiedz
@oonn32 cena sponsoringu zależy od tego jak wyglądasz, ale i tak 10k to biorą chyba tylko jakieś topowe szkaufy. Większość zadowoli się tysiakiem za spotkanie.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: chcesz mi powiedzieć, że ty nadal nic ten tego? Przecież tu już polujesz na te dziewczyny ile? rok? O ile jestem w stanie uwierzyć, że początkowo mogłeś pisać prawdę, tak teraz już widać że to baity.
  • Odpowiedz