Wpis z mikrobloga

#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka

Day 208: A song you like thats very girl power:

Miałem duży dylemat czy wrzucić tutaj siksę czy #nika z #postregiment
Zdecydowałem się na tą drugą, przez to że ta nie jest właśnie takim oczywistym odbiciem #girlpower
Trzeba wejść głębiej w to co nika pisała i śpiewała oraz pokazywała, wciąż pokazuje swoim życiem by zobaczyć prawdziwą siłę.

Chodzisz, zataczasz się od ściany do ściany
Idziesz splugawiony idziesz nabrany
Prowadzą cię w pole, w polu jest zamieć
I widzisz ktoś kopie doły, ktoś kopie dół dla mnie...
Śnieg, śnieg, błoto, ledwo tli się w tobie ogień
Depcze cię Pan Diabeł razem z Panem Bogiem
Lecz nie tylko ciebie stratowano dziś w mieście
Także wy, tratujący tratowani jesteście...
Upadły anioł - orficzny anioł...

#punk #rock #hardcore
R.....S - #365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka 

Day 208: A song you...
  • 11
@Rodrrik13S: No generalnie jako gówniarz uważam, że teraz jest dużo lepiej niż kiedyś, bo jest serio masa zespołów. Niektóre to smród straszliwy ale są też perełki. Jeśli chodzi o starsze zespoły, które grają do dziś, to chyba tylko Dezerter zachował twarz. Jak ktoś powie KSU, to chyba go wyśmieje. Więc nie @247365, akurat w tym przypadku kiedyś to nie było
@Rodrrik13S: + bo jednak wrzuciłeś Nikę, Siksy jakoś nie trawię - tak niby ta "monologiczna" twórczość przypomina guernico y luno ale kompletnie mi nie podchodzi, a jej promocja wydaje mi się stuczna. Przed nią wybrałbym wczesną Chylińską, Nosowską czy Agatę z Bladych Loków
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@galuf: sikse trzeba zobaczyć na żywo żeby dobrze ocenić. Naprawdę polecam. Natomiast Chylińska odpada przez to co robiła później w swym życiu, nosowska pomimo że zaczynała od włochatego też nie jest dla mnie postacią której dałbym ten tytuł przez jej niektóre decyzje. Natomiast blade loki faktycznie mogły by walczyć o drugie miejsce. No pasaran!
@Rodrrik13S: No to co tworzyła później Chylińska i Nosowska jest niezbyt pod mój gust muzyczny. Jak tam trafiałem na wywiady też nie zgadzam się z kilkoma opiniami ale tego że z tego powodu nie były/są "very girl power" bym nie powiedział. A i z poza Polski dodał bym jeszcze Sandrę Nasic z Guano Apes (w sumie zrobiła coś podobnego jak później Chylińska i Nosowska)