Wpis z mikrobloga

#mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Słoneczniki
Zamówione: 11.07
Odebrane: 30.07
Przesyłka nierejestrowana
Link: http://bit.ly/sloneczniki_
Cena: 1.28$ / 1 sztuka

Z okazji dzisiejszych urodzin listonosz przyniósł mi kwiatki!
Które zamówiłam sobie sama niecały miesiąc wcześniej. XD Skłoniło mnie do tego to, że na koniec roku dostałam słonecznik, w sensie kwiat i tak ładnie, pozytywnie wyglądał. Ale, że kwiaty cięte są dość nietrwałe, postanowiłam sobie w końcu kupić jakieś sztuczne kwiatki z aliexpress, bo tego jeszcze nie miałam.

Zamówiłam dwie gałązki, po 7 główek (w aukcji jest jeszcze opcja 14 główek).
Wazon, który widzicie na zdjęciu ma około 16 cm.
Wymiary słoneczników zgadzają się z tym co jest w aukcji – długości mają około 25 cm, a jeden kwiat ma około 8 cm średnicy.
Kwiatki przyszły zapakowane w styropianowe pudełko, więc nie było szans na jakiekolwiek zniszczenie, dodatkowo w pudełku były w folijkach.

To ich zgięcie było bardzo łatwo wyprostować.
Skłamałbym gdybym powiedziała, że nie widać, że są sztuczne, ogólnie nie wyobrażam sobie, żeby nie było widać, że jakiekolwiek sztuczne nimi nie są. Listki i płatki są wykonane ze znanego ze sztucznych kwiatów materiału.

Całkiem spoko są odwzorowane „środki” kwiatów, nawet trochę pylą. xD W każdym razie efekt pozytywnego akcentu w pokoju uzyskałam, absolutnie nie wygląda to kiczowato czy tandetnie, więc jestem zadowolona. Pewnie do końca sierpnia opatrzą mi się, to wyniosę je do pracy.

Link bez ref
biuna - #mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
Słoneczni...

źródło: comment_w5ZLMUiexwsi7fgv9cp5sgu9zK3iEugW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz