Wpis z mikrobloga

Programiści i bezpieczniki kryjący się pod tagami #bugbounty i #programowanie
Wzywam was po raz drugi (pierwszy wpis)
Tym razem największa giełda #kryptowaluty #binance uruchamia swój program Bug Bounty

Za odnalezienie krytycznego błędu w kodzie wypłacone zostanie maks. $10 000, za błąd który zostanie określony jako "ważny" maks. $5 000, za błąd o "średnim" priorytecie maks. $1 500, a za niewielkie znalezisko do $6 00.

Nagrody za wykrycie błędów płacone są w tokenach #bnb - a wiec Binance Coin wartych na moment publikowania wpisu ~$13.3

Szczegóły programu: https://bugcrowd.com/binance

Więcej o Binance przeczytacie tutaj
Pobierz BeCometA - Programiści i bezpieczniki kryjący się pod tagami #bugbounty i #programowa...
źródło: comment_exJ9SU5OJUKIPExj9KkUJehlIWN9yGMU.jpg
  • 26
@Nolaan_:

wg twojej uposledzonej logiki słowo bug odnosi się tylko do przypadku ćmy robiącej zwarcie w układzie elektronicznym, skąd oryginalnie ten termin się wywodzi

jak mnie śmieszą tacy noworuscy ludzie w IT co myślą że słowo pampers to rzeczownik oznaczający pieluchę a velcro to rzepy
@Nolaan_: nie jesteś w stanie odpowiedzieć merytorycznie
zresztą każdy zna twoja odpowiedź że zero day to błąd w systemie operacyjnym ale to guwno odpowiedź ograniczonego umysłowo więc się nie musisz już produkować
@cypherpunkbtc: Cieszę się, że sam się zorientowałeś, że jesteś idiotą. Przy czym trzeba zauważyć, że to co nazywasz "systemem operacyjnym" może oznaczać zarówno sam system w rozumieniu OS-a, maszynę wirtualną typu JDK, język na którym stoi apka, czy wreszcie frame work'a na którym pracuje backend binance. Tak tylko napisałem jak by pojawiła się jakaś nowa osoba, która by tej odpowiedzi nie znała xD
@Nolaan_: czyli przyznałes mi rację xd

gdybyś umiał czytać skróty myślowe to byś od początku wiedział Sherlocku że pisząc 0 day na binance mam na myśli cała infrastrukture na jakiej to stoi

tylko debil mógł pomyśleć inaczej
@Nolaan_: czyli przyznałes mi rację xd

gdybyś umiał czytać skróty myślowe to byś od początku wiedział Sherlocku że pisząc 0 day w binance mam na myśli cała infrastrukture na jakiej to stoi

tylko debil mógł pomyśleć inaczej


@cypherpunkbtc: xD

@Nolaan_: a framework pisze się razem programisto xd


@cypherpunkbtc: No trudno, ide szczelić sobie w łep xD