Wpis z mikrobloga

@Canova I tu cię zaskocze bo całą wiedzę historyczną posiadam z tego co sam czytałem, za granicą się nie uczylismy prawie wogóle o drugiej wojnie światowej zwłaszcza jak wyglądała ona w Polsce, 1 sierpnia to jest szczegółowo dzień pamięci powstania warszawskiego i odnosi się jedynie i do powstania warszawskiego , a nie kolejny głupi dzień typu międzynarodowy "dzień naleśnika", 1 sierpnia jest Polskim narodowym dniem pamięci które jest szczególne dla nas, w
@Quokaa "za granica"
Nie wiem czemu ale chory i nadmierny patriotyzm to zawsze domena tych co albo wyjechali na zmywak i mycie kibli albo co zyli przez jakiś czas poza polska.
To tylko pokazuje ze polacy sa jak Arabowie. Nie potrafia sie asymilowac i albo wiecznie tesknia za swoim polem cebuli slbo robia tone syfu i wiochy na obczyznie.
Kurde, to juz nawet smieszne nie jest a żałosne i smutne.
@Canova kto mówił że nie potrafię sie zasymilować? ( ͡º ͜ʖ͡º) nigdy w życiu nie pracowałem na zmywaku ani myciu kibli, akurat moi rodzice też nie, i co ma to wspólnego niby z tym co pisałem wcześniej? Nie masz racji to trzeba się powyzywać co nie?, zresztą trafniejszym spostrzeżeniem by było że ktoś kto wyjechał dopiero docenił to co miał u siebie