Wpis z mikrobloga

Myśle że jakby to napisał mężczyzna nikt by nawet komentarza nie było, a plusów to z 2-3 ( w najlepszym wypadku )
no ale to kobieta tak panowie trzeba współczuć i dopingować bo ona rok walczyła z głęboką depresją i była na zwolnieniu odpocząć od stresu, a teraz stresik dopadł bo nowego szefa ma tak, rozumiemy się chłopaki no to do dzieła wspierać raz raz

#przegryw
Mescuda - Myśle że jakby to napisał mężczyzna nikt by nawet komentarza nie było, a pl...

źródło: comment_mYlHjVzVHmD0AVSYbrkeMGuVG8WZLNQq.jpg

Pobierz
  • 17
@Mescuda:
Tak Ci to podpasowało do ideologii, że nawet Ci się prostych faktów nie chcialo sprawdzić. Prawda jest taka, że autorka rozkręciła swój tag na którym opisuje swoje historie od dawna, czyta to mnóstwo ludzi (samych obserwujących jest blisko cztery setki), więc i nic dziwnego, że taki wpis szybko wbił w gorące, a dalej już prosta droga.

Ale nie. "Moim stulejarskim zdaniem plusy są tylko dlatego, że to kobieta i ja
@Mescuda: @venomik: Dziekuje za zawołanie, a wlasnie to samo chcialam odpisac, ze udzielam sie tu juz jakis czas i wiele ludzi do mnie pisze, wielu obserwuje a przede wszystkim, nie zależnie od płci ludzie sa po prostu ematyczni i cieszą sie razem z innymi gdy dzieje sie cos dobrego.

Druga sprawa, nie pisze jak przegryw „#!$%@? ide pracowac na tego złodzieja” i nie jestem zielonka.

@Mescuda: Musisz miec smutne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: ja mam całe życie dajcie plusa,bo atencja na tej stronie z śmiesznymi obrazkami pomoże mi z moją depresja dej dej.... Ehhh rozumiem problemy osobiste i te sprawy, ale co mnie obchodzi cudze życie,masz depresję to ja leczysz, wyjdziesz z niej to fajnie. Ale za przeproszeniem mam to gdzieś. Bo jest wiele cięższych rzeczy jak np rak i wtedy to jest wygrana nad życie ( ͡° ʖ̯ ͡°