Wpis z mikrobloga

Na pewno kojarzycie ten wykop https://www.wykop.pl/link/4418375/mezczyzni-otrzymuja-dluzsze-wyroki-niz-kobiety-za-te-same-przewinienia/

Jakiś czas temu byłem świadkiem czegoś w tym stylo, strasznie mi jako facetowi było wtedy przykro. Rzecz działa się w UK i jak dobrze poszukacie, to na pewno znajdziecie o tym informacje na brytyjskich stronach.

Mój znajomy dostał wyrok 10 lat więzienia. Za nieumyślne spowodowanie śmierci dziecka. Co się wydarzyło? Oficjalna wersja jest taka, że znalazł on w domu swojej dziewczyny nieprzytomne dziecko. Wziął bobasa na ręcę i lekko potrząsnął by sprawdzić, czy żyje. I tyle, to ją niby zabiło. Dziwne? Po częsci. Okazało się, że dziecko było tak skatowane, połamane i ogólnie w fatalnym stanie, że właśnie takie potrząśnięcie dzieciaka załatwiło (nie pamiętam już konkretnie co się stało).

Kto zatem bił to dziecko, on? Nie. Nawet tego nie sprawdzono. Matka dziecka straciła już wczesniej trójkę dzieci, które również były pobite, POGRYZIONE, zagłodzone... Tego dziecka jej nie zabrali, jak gdyby nic "normalnie się nim opiekowała". Matka zaprzecza, jakoby David (zmieniam imię) kiedykolwiek coś złego zrobił tej dziewczynce. No i co? I koleś trafia na 10 lat do pierdla, bo TO FACET. Żaden prawnik nie chciał mu pomóc, wszyscy sugerowali mu przyznanie się do tego, że przypadkiem zabił dziecko. Koles był w szoku, nawet tego nie wypierał, mówi, że faktycznie potrząsnął dzieckiem i nie umie powiedzieć, kiedy zmarło, bo jak je odnalazł, to już sie nie ruszało i nie zauważył nawet by oddychało.

On to takie lekkie cpuństwo, ona mocniejsze, ale oboje watpliwej reputacji, ot standardowi mieszkańcy UK ;).

Na 99.9% dzieci katowane były przez matkę, która w ogóle nie przejęła się tym, że wcześniejszą trójkę jej zabrano, a czwarte zmarło. W szpitalu typiarki nie interesował w ogóle los dziecka, natomiast przylapano ja jak w poczekalni probuje dobierać się do Davida :D. "Matka" nie ma kontaktu z żadnym z pozostałych dzieci

I ot koles spędzi 10 lat być może nawet za nic, a ona zaraz urodzi następne i też je skatuje, a nikt nawet nie zada sobie trudu by sprawdzić, czy np ślady zębów (zmarłe dziecko też je miało) pasują do ryjca matki

#rownouprawnienie #gynocentryzm #dyskryminacjamezczyzn
  • 4