Wpis z mikrobloga

apel użytnika fb do tigera bonzo tego typu, kutko na temat

Mateusz weź się ogarnij i przestań okłamywać ludzi, bo niedługo hejter nagra Cię jak grzebiesz w śmieciach w nowej biedronce. Kazda normalnie myśląca osoba wie, że nigdzie nie pracujesz, tylko jesteś menelem, złodziejem i oszustem i grzebiesz w śmieciach, #!$%@? do szczania. Nie masz żadnych fanów każdy sobie jaja z Ciebie robi, tylko tego nie widzisz, bo jesteś przyglupem. Może i masz paru fanów, ale są na takim samym poziomie jak ty.

Wiem że to trudne dla ciebie do zrozumienia i będziesz mówił ze to nie prawda, bo jesteś chory ale możesz zacząć brać leki i podjąć terapię dla osób chorych umysłowo. Pozdrawiam serdecznie i nie uważaj tego za hejt.


#bonzo #gonzo #ojciecpijo #zgierskipej #gansterbenc #uszatylump #klejnotmopsu #melin #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #mateogonzalesdelalump #euckbadzap #gnik #kupsztal #atat #infodlafanowelo #benc
  • 14
bo jesteś chory ale możesz zacząć brać leki i podjąć terapię dla osób chorych umysłowo


@maroLem87:

Co to za leki i co za terapia? Nie słyszałem, żeby osoby opóźnione umysłowo dało się leczyć farmakologicznie.

Osoby, które piszą te wysrywy są głupsze od Tigera. Przecież od lat wiadomo że tigre jest jaki jest. Na tym prsecież cały fenomen tigera się opiera.
@arnold-gruszka: Nie bronię. Tiger jest jaki jest. Nie wiem po co ludzie z nim walczą i w dodatku biorą to na serio. Przecież jemu nic nie wytłumaczycie, on ma umysł niezbyt rozgarniętego 13-latka.

A najbardziej śmieszą mnie ludzie, którzy wysyłają mu hajs, a potem HURR DURR TIGER MNIE OSZUKAŁ1111oneone.