Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 23lvl i mam problem w kwestii #seks i #zwiazki mianowicie chodzi o kompleks małego benka, mam 11cm w wzwodzie i grubość też 11 więc poniżej przeciętnej. Z tego powodu nie rozpocząłem jeszcze życia seksualnego mimo, że nie mam problemów w komunikacji z kobietami i miałem wiele okazji żeby to zrobić ale po prostu się boje. W szkole średniej bałem się, że dziewczyna mnie wyśmieje albo po prostu opowie koleżankom o moim małym problemie i będę skończony. Potem też nic się nie zmieniło bo bałem się po prostu wyśmiania i tego, ze nie dam rady jej zadowolić. Słyszałem rady, zę liczy się technika ale skąd ja mam znać technike skoro jestem prawiczkiem? To też w pewnym sensie nie pomaga bo nie dość, że słaby zawodnik to jeszcze nie ma pojęcia co i jak a im jestem starszy tym gorzej. Do prostytutki nie pójdę.
Wiem, ze muszę się przełamać i na pewno pomogła by mi bliska więź z kobietą, związek i seks właśnie w atmosferze akceptacji tylko mam wątpliwości czy to tak działa, że będe z kobietą " w związku" i będziemy czekać pare miesięcyt aż będe emocjonalnie gotowy na zbliżenie? trochę to żałosne i o ile się orientuje to seks pojawia się dużo wcześniej. Przynajmniej tak było w przypadku moich kilku znajomości gdzie po jakichś 3-4 tygodniach dziewczyny oczekiwały na mój ruch w tym kierunku - wtedy się wycofywałem :/
Chciałbym też poznać opinie #rozowepaski o tym jak to wygląda z tym rozmiarem, 11cm to faktycznie mało czy jeszcze granica normy i sobie wymyślam i nie miałybyście myśli, ze to za mało?
#logikaniebieskichpaskow #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 98
@slako: Nawet nie chcę tego komentować, uznajmy że XD wystarczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zaczniesz uprawiać seks, najprawdopodobniej okaże się, że dla którejś z dziewczyn będziesz miał dużego penisa. Najpierw jednak musisz zacząć, więc nie czytaj takich bzdur, tylko spróbuj. Jak Cię wyśmieje, będziesz miał przynajmniej pewność, że trafiłeś na pustą laskę, i możesz nawet się cieszyć, że dowiedziałeś się o tym przed dzieckiem, kredytem i zdradą.