Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 23lvl i mam problem w kwestii #seks i #zwiazki mianowicie chodzi o kompleks małego benka, mam 11cm w wzwodzie i grubość też 11 więc poniżej przeciętnej. Z tego powodu nie rozpocząłem jeszcze życia seksualnego mimo, że nie mam problemów w komunikacji z kobietami i miałem wiele okazji żeby to zrobić ale po prostu się boje. W szkole średniej bałem się, że dziewczyna mnie wyśmieje albo po prostu opowie koleżankom o moim małym problemie i będę skończony. Potem też nic się nie zmieniło bo bałem się po prostu wyśmiania i tego, ze nie dam rady jej zadowolić. Słyszałem rady, zę liczy się technika ale skąd ja mam znać technike skoro jestem prawiczkiem? To też w pewnym sensie nie pomaga bo nie dość, że słaby zawodnik to jeszcze nie ma pojęcia co i jak a im jestem starszy tym gorzej. Do prostytutki nie pójdę.
Wiem, ze muszę się przełamać i na pewno pomogła by mi bliska więź z kobietą, związek i seks właśnie w atmosferze akceptacji tylko mam wątpliwości czy to tak działa, że będe z kobietą " w związku" i będziemy czekać pare miesięcyt aż będe emocjonalnie gotowy na zbliżenie? trochę to żałosne i o ile się orientuje to seks pojawia się dużo wcześniej. Przynajmniej tak było w przypadku moich kilku znajomości gdzie po jakichś 3-4 tygodniach dziewczyny oczekiwały na mój ruch w tym kierunku - wtedy się wycofywałem :/
Chciałbym też poznać opinie #rozowepaski o tym jak to wygląda z tym rozmiarem, 11cm to faktycznie mało czy jeszcze granica normy i sobie wymyślam i nie miałybyście myśli, ze to za mało?
#logikaniebieskichpaskow #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 98
  • Odpowiedz
@Bellie: O ile się orientuje zarówno kobieta 150cm jak i 165cm ma taką samą pochwe xD jej wewnętrzny rozmiar nie zależy od wzrostu i zarówno ta niska jak i wyższa będzie miała problem z poczuciem czegokolwiek, ewentualnie jakieś specjalne pozycje na kiju i kombinowanie, żeby w ogóle się zorientowała, ze w nią wszedł.
  • Odpowiedz
@Bellie: Ale to nie jest powiązane ze wzrostem, tak jak rozmiar penisa nie ma nic do wzrostu więc 11cm dla małej kobiety może być co najwyzej optycznie większe ale pod względem czucia wyjdzie na to samo
  • Odpowiedz
@slako: taa statystki z dupy w wzięte w jakimś piśmie dla lasek xD A Ty byś chciał ruchać Pamelę Anderson, ale co z tego? Każdy se lubi pofantazjować, ale laske se weźmiesz normalną, a nie ze zrobionymi cycami.
  • Odpowiedz
@slako: Nawet nie chcę tego komentować, uznajmy że XD wystarczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zaczniesz uprawiać seks, najprawdopodobniej okaże się, że dla którejś z dziewczyn będziesz miał dużego penisa. Najpierw jednak musisz zacząć, więc nie czytaj takich bzdur, tylko spróbuj. Jak Cię wyśmieje, będziesz miał przynajmniej pewność, że trafiłeś na pustą laskę, i możesz nawet się cieszyć, że dowiedziałeś się o tym przed dzieckiem, kredytem i zdradą.
  • Odpowiedz
@kshl: Jak laska ma pochwę dajmy na to 8 cm, to będzie dla niej duży. Poza tym w tyle pochwy nic się nie odczuwa, no chyba, że ból jak penis jest za duży, więc mit wielkiego penisa to mit. Bardziej chodzi o grubość, bo to właśnie się odczuwa.
  • Odpowiedz