Wpis z mikrobloga

@sagi: jak mnie wkur...ą takie mireczki 'patrz na gramature'. Co ja, w oczach wagę mam, żeby jedzenie w paczce na gramy przeliczać? Jak poprosisz, żeby żona ci trzy nalesniki usmażyła, a ta dla wygody usmaży malutkie to też ci odpowie 'trzeba było podać gramature!'. I do tego te marnotrawienie zasobów!
Jak będziesz widział zdjęcia biednej foczki zaplatanej w plastikowe śmieci, to miej swiadomosc, że to wina takich dzbanów jak ty, którzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: jak żona usmaży mi 3 naleśniki i będzie mi mało to poproszę o dokładkę. Jak kupuje jakiś produkt to przeczytam zanim wezmę a nie oczy w dupie a później płacz. Co do biednej foczki założę się ze sam święty nie jesteś i równie dobrze w inny sposób się do tego przyczyniasz. Ja nie lubię mireczków co robią problem z niczego. Jak ci się nie podoba nie kupuj a jak bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: Dodam jeszcze, jak nie masz wagi w oczach to wystarczy samemu ocenić wzrokowo czy warto kupić zawartość produktu którego w tym wypadku akurat widać i zdecydować czy jest wart pieniędzy.