Wpis z mikrobloga

Coś Wam powiem

Lubię rozmawiać na kontrowersyjne tematy: polityka, rasizm, nazizm, narkotyki, sytuacja osób lgbt, homopropaganda, robert kubica, aborcja, wiara, ateizm. Nawet w temacie #motoryzacja mam swoje poglądy których się nie wstydzę. Lubię rozmawiać, dyskutować, przekonywać do swoich racji ale i poszerzać moje własne horyzonty.

Ale jeszcze nigdy nie trafiłem na takie zatwardzenie umysłowe jak pod #tesla i #elonmusk xD

Jakiekolwiek inne zdanie kończy się natychmiastowo jednym z kilku argumentów:
- z pierwszego ajfona też się śmiali!
- ale produkują x samochodów w danym kwartale!
- ale produkują najwięcej baterii na świecie!
- mają gigafactory!
- tesla to przyszłość!
I takie rzeczy są wklejane losowo, nie ważne od zarzutu jaki się postawi na temat Tesli xD
Nie podoba Ci się środek tesli? Jak śmiesz oceniać po wyglądzie! xD
Uważasz podobnie jak większość że Tesla to nie marka premium? Hurr durr wszyscy jesteście w błędzie to premium jak Mercedes xD
Zero dyskusji, tesla jest najlepsza i #!$%@? xD

A jak napiszesz że Tesla to mniej niż 1% obecnego rynku motoryzacyjnego... znaczy jak to im uświadomisz... wyparcie jakby dowiedzieli się że mają terminalnego raka z przerzutami. Od razu zmiana tematu i wklejenie jednego z argumentów (patrz powyżej) xD

- przecież tesla sprzedaje 50 razy mniej nowych samochodów niż marka X, nie jest popularna

- ale mają gigafactory


XD

Nic merytorycznego, w koło macieju te same argumenty o produkcji i bateriach. Nie podoba Ci się tesla? No pewnie jesteś debilem. Myślenie ograniczone tylko do jednej marki motoryzacyjnej, broń boże inne firmy weszłyby pełną parą na rynek elektryków, tylko tesla i elon mój zbawiciel. Nie masz prawa myśleć inaczej, ma Ci się podobać to co nam się podoba xD

Nawet fanów Appla bardziej szanuje, bo ich przynajmniej stać żeby sobie kupić tego cholernego iphona a nie są tylko teoretycznymi internetowymi obrońcami swojej ukochanej marki. I pisze to ja, zwolennik elektromobilności i fan fajnych samochodów który pewnie prędzej pojeździ sobie teslą niż 95% jej obrońców xD

Niebawem braknie mi miejsca na #czarnolisto ale nie przez nazioli czy lewaków, a przez wyznawców kościoła elona muska. Bądźcie z siebie dumni bo robicie super reklamę marce z którą nie macie nic wspólnego poza tym że jesteście jej fanbojami xD

Przecież to żałosne, Nikola Tesla gardziłby takim wąskimi horyzontami i ograniczonym myśleniem

Dziękuję

#zalesie #przemyslenia #heheszki i trochę #pasta
Pobierz Atreyu - Coś Wam powiem

Lubię rozmawiać na kontrowersyjne tematy: polityka, rasizm...
źródło: comment_v8xb6yO2Ma8r7qFoSa69DtaCSWyLkqy4.jpg
  • 46
@Atreyu: iphony podobnie jak i tesla to rzeczy o ktorych w polsce nie mozemy miec za duzo do powiedzenia. ja natomiast slysze ciagle temat o tym, ze szczeliny w tesli nie sa rowne i to dyskredytuje ten samochod w ogole. probowalem z toba porozmawiac, ale jakos sie nie dalo z twoimi szerokimi horyzontami...
iphony podobnie jak i tesla to rzeczy o ktorych w polsce nie mozemy miec za duzo do powiedzenia


@jaroslaw_madry: ja nie mieszkam w Polsce, ale nie ma to teraz znaczenia - mam w Polsce znajomych i iphone to nie jest jakiś przejaw luksusu, przynajmniej nie jak kiedyś. Znam osobiście takich co mają iphone i wypisują wszędzie jakie to Apple jest zajebiste, ale jak już szukałem właścicieli tesli (nawet tutaj) to sami
@Atreyu: chodzi mi o to, ze nie jestem fanem apple, a w polsce ta dyskusja sprowadza sie do "bo cie nie stac" a co do tesli to siedzialem w s i x, a kumpel z pracy mial s. sam nie posiadam bo a. nie stac mnie. b tak bym nie kupil.
@Atreyu
Rozumiem masz inne zdanie niż fanboje Tesli.
Czy uważasz twoje twoje zdanie za jedyne słuszne?
Kolejny raz piszesz o tym, że Tesla ma 1% rynku, gdzie godzinę wcześniej pisałeś o samych wadach golfa który ma spory udział w rynku.
Ja to jest zapytam kolejny raz.
Auta które są kupowane przez miliony ludzi to "gówno" nikt nie wie, że może kupić coś lepszego?.
Jakie auto elektryczne proponujesz zamiast Tesli model 3?
Życie
chciałbyś wszystkich przekonać jaka to Tesla nie jest zła.


@VWgolf3: bo nie jest zła, tu się z Tobą zgadzam xD

Źli (i mało inteligentni czasami) są fanboje zapatrzeni w jedynie słuszna markę, brakuje tylko żeby jeden z drugim nakupił sobie akcji i uznali za życiowy cel promowanie tesli w Internecie. Tacy pożyteczni idioci/darmowa reklama xD
@jaroslaw_madry są rzeczy do wybaczenia. Tak jak ksiądz który jest kibicem legii. Są też rzeczy których się nie wybacza. Jak ksiądz kupujący brudną bieliznę od 13 latki. Tak samo z autem. Jeśli drzwi są niespasowane z resztą daje to obraz całego auta. Bo dziwne żeby cała linia produkcyjna działała tak jak się należy tylko składanie drzwi było przyspieszone żeby się wyrobić.

Więc skoro tutaj kuleją to w innych miejscach też będą oszczędności.
@aarahon
Nie chodzi o to aby komuś coś udowodnić a o bezproblemowe wyprzedzanie w razie potrzeby.
Mogę na 100 km jazdy tylko 30 sekund wykorzystać dobre przyspieszenie i to wystarczy.
Nie łamie przepisów więc najprawdopodobniej każdy mnie wyprzedzi. Wyprzedzam gdy mogę to zrobić bezpiecznie i przepisowo.
Wolę być dupkiem który szanuje przepisy.
Zasięg 150 km jest akurat na moje potrzeby.
Większy mi nie potrzebny.
Czy jest jakiś konkurent dla modelu 3? W
@Atreyu: Moim zdanie dramatyzujesz, tacy ludzie istnieją, ale ja tam częściej niż pato-fanów Muska widzę pato-hejterów Muska i to nie tylko na wykopie. Nistety to jest tak, ze pato-fanie nie dostrzegaja minosow, natomiast bezrefleksyjnie powtarzaja plusy i niestworzone historie, a pato-hejterzy wrecz przeciwnie, nie chcą widzieć plusów i bez sprawdzania źródeł powtarzają sensacyjne nagłówki z neta.

@aarahon: Problemy mialy pierwsze modele, potem sie poprawili, nie mozna o tym zapomniec, ale