Wpis z mikrobloga

Pisałem kiedyś z kobietą, która w opisie zwracała uwagę, że z amebami itp nie piszę, że ludzie o mentalności przedszkola mają nie tracić jej czasu. Gdy pisałem odpowiadała zdawkowo, oczywiście seriale i muzyka jako zainteresowania, a na pytanie o plany na przyszłość, cele odpowiedziała "a jeszcze nie wiem". Ponadto w wypowiedziach pełno było błędów ortograficznych. Każdy może się pomylić, ale nie w 90% wypowiedzi. Lat 21 miała z tego co pamiętam.
@VCO1: No chyba jakieś plany na przyszłość trzeba mieć. Żyć na spontanie i bez planu można, ale skończyć się to może nie dla wszystkich dobrze. Wiadomo, że plan może nie wyjść, ale lepiej próbować niż "nic nie wiedzieć" i czekać aż coś samemu przyjdzie do rączek. Ja może jakimś Bogiem życia nie jestem, ale wiem, że trzeba mieć jakiś cel.
@VCO1: Ktoś inteligentny tak, ale nie każdy żyjący na spontanie taki jest. Życie z planem jest łatwiejsze kiedy ma się nakreślone choć trochę cele. Takie jest moje zdanie. Każdy ma swoje. Masa osób żyjących bez celu czeka na kolejny przelew od rodziców. Nie mówię, że każdy bo są osoby, które z niczego zrobiły duże coś, ale świat działa tak, że nie każdy tak może.
Już się stuleje oburzyły, ze nie dla nich kiełbasa xD Macie pretensje, ze nie spojrzy na #!$%@? shitpostujaca na mirko do 4 nad ranem, a sami zwrociliscie uwagę jedynie na jej aparycje i piersi. Hipokryzja level stulejka z wykopu.