Wpis z mikrobloga

XDDDDDDDDD co ty #!$%@? wklejasz, a co z resztą? co z inwestycjami w innowacje, co z inwestycjami we wszystko inne? typie! polska może mieć i przez 10 kolejnych lat 2% ale to nie zmieni tego że jest #!$%@?


@rudolf-menshen: wiesz co, masz rację, nie jestem zbyt dobry w szukaniu rzetelnych danych. Dlatego pozwolę ci poszukać jakiekolwiek rzetelne dane dotyczące Polski, które przewidują ekonomiczny upadek ( ͡° ͜ʖ ͡°
jakbyś znał przypadek grecki i wenezuelski to byś wiedział skąd to porównanie, kredyt na kredycie i inne gówna, przy naszej biedzie to jest katastrofa już na samą myśl o tym wszystkim


@rudolf-menshen: rozumiem, zapewne fachowcy też nie znają przypadku greckiego, gdyż nigdzie nie znalałem rewelacji o upadku Polski
Ale daj znać jak znajdziesz, zacznę się pakowac ( ͡ ͜ʖ ͡)
@rudolf-menshen: daj spokój, z tym typem nie idzie dyskutować. To jeden z tych ludzi, co wklejali memy o super Morawieckim i jego boskiej nadwyżce budżetowej rok temu xDD.

A wskaźniki też zawsze sobie dobiera te, ktore jak się zaczynają zmieniać to już za późno. Poprosisz go o inwestycje - może sam wklej? A jakbyś wkleił to i tak coś mu nie będzie pasować, bo PO mialo dług i Eurokołchoz.

@kamien23:
idąc twoim tokiem rozumowania niemcy i EU powinny polsce dać 100mld € oraz sobie wziąć dodatkowe 100mld kredytu, bo czemu by nie!


@rudolf-menshen: czyli bazując swoje opinie na przewidywaniach fachowców, popełniam błąd?
Bo według twojej logiki, Polska na pewno upadnie, i co prawda nie masz nic na poparcie tego, ale twoja logika nie kłamie? Dobrze rozumiem?
@k1fl0w: @J3ster: Nosz kuźwa, co za bzdurne komentarze. xD Mam nadzieję, że to jakaś sytuacja typu #60groszyzawpis, bo aż nie chce mi się wierzyć, że takie kretyństwa można wygadywać za darmo, panowie. Chyba, że macie po 15 lat, to wówczas ten poziom można by jeszcze wybaczyć.

Upadek Wenezueli jest już dość dobrze "rozkminiony" i ma on bardzo konkretne przyczyny, wywodzące się z socjalistycznej polityki ekonomicznej Hugo Cháveza - prawdziwie
A wskaźniki też zawsze sobie dobiera te, ktore jak się zaczynają zmieniać to już za późno. Poprosisz go o inwestycje - może sam wklej? A jakbyś wkleił to i tak coś mu nie będzie pasować, bo PO mialo dług i Eurokołchoz.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: nie mam problemu, po prostu pokaż gdzie ekonomiści twierdzą, że Polska upadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)