Wpis z mikrobloga

@DawidAnon: projektuję z myślą o najwęższych ekranach. Body mam w tym momencie poniżej 840 px. Skalowanie na największe ekrany zostawiam frontendowi (koleś, który podjąś się frontów jest przekozakiem, więc się o to nie martwię :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katalizat0r: jest dobrze! Weź pod uwagę, że zawsze można "sprzedac" tło. Jak to np na cgm.pl jest, taki uklad i ascetyzm pasuje ku temu. Jedno co mnie martwi to brak logowania, głupie hiscore i jakieś gwiazdki, serduszka, awatary spowodują, ze ludzie zechcą grindowac chocby glupiego tetrisa. A chodzi by tez odbiorcy dobrze się bawili.
@jzs44: Słuszna uwaga, ale rysuję MVP (MLP dokładniej) i tutaj żadnego logowania nie będzie na początku... niestety. Wszystko wskazuje na to, że wyżygam kasę z mojego prywatnego konta oszczędnościowego więc obcinam funkcjonalności maksymalnie.
@katalizat0r: Osobiście rozwiązałbym to w inny sposób, aczkolwiek to Twój pomysł więc podam tylko sugestie, oszczędzaj słowa, staraj się nie zamieszczać tych samych wyrazów na jednym ekranie. Możesz to rozwiązać znacznie prościej. Grid jest w miarę okey, stopka do zmiany, button powinien być znacznie większy, zebrana kwota wyróżniona, to ona jest tutaj jednym z kluczy. Pozdrawiam : )
Z tekstami mam ogólnie problemy. Zebrana kwota wisi na każdej podstronie i jak ją podbijam to mocno mi burzy AI. Ze stopką mam problemy od początku :/ Primary button na innych ekranach mam większy, ten ekran jest rozgałęzieniem i nie chcę obniżać rangi pozostałych linków.

PS
#!$%@?... jest półtorej godziny po północy, a ja siedzę na urlopie i dyskutuję o użyteczności pojedynczego ekranu dla projektu non-profit. Dziękuję @y_paul @jzs44 ... o takie
katalizat0r - Z tekstami mam ogólnie problemy. Zebrana kwota wisi na każdej podstroni...

źródło: comment_3vo4V0LOiAhk66R8vSCNilasagatg6xk.jpg

Pobierz