Wpis z mikrobloga

z racji wrzucania nieobecnych past i zakończenia #woodstock #mistrzostwapast #pasta

Pojechałem kiedyś na woodstock i spotkałem Jurka Owsiaka. Jeździł tym swoim kładem i sypał piachem wszędzie. Grzecznie go zapytałem czy wie, że sypie tym piachem i że jest kurz. On odpowiedział, że wie, ale że to fajne bo wszyscy moga być bardziej brudni, a jakby co to mogę iść się wykąpać do błota i się umyć. Odpowiedziałem, że chyba go posrało on się tylko zaśmiał i już miał wchodzić na tego swojego kłada, ale zdziwiło mnie, że #!$%@? w bluzie, a jest z 40 stopni. To się go pytam, Jurek po co Ci ta bluza? On podciągnął tylko rękawy i pokazał mi dwa złote roleksy po czym odjechał śmiejąc się ze mnie i rozrzucając strzykawki z heroiną. Od tego czasu jeżdżę na woodstock każdego roku i #!$%@? z Jurkiem po kablach śmiejąc się z tej sytuacji i nawet czasem na mocniej piździe, daje mi jeździć za kierownicą.
  • 5
@czoskowy_raz: Kiedys spotkałem Owsiaka na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodze do niego i mowie czesc Owsiak ty #!$%@?. A on tylko Elo i odwraca głowe. Sprzedałem mu blache w potylicie i mowie sluchaj mnie bo ci nie dam kasy na ziarno dla kur. Jurek cos tupnał, cos mruknał ale mowi dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia. Czemu sprzedawales uran czeczenom? Jerzy Owsiak powiedział do mnie - ty #!$%@?
@czoskowy_raz: kiedyś na woodstocku poznałem bardzo sympatyczną parę gejów i ich 5-cio letniego synka. Mieli cudowne poczucie humoru, spali razem w namiocie obok mojego. Pewnego razu chcieli się ruchać i poprosili żebym zabrał Pawełka na spacer - poszliśmy na koncert Behemota, niestety stałem przy barierkach z małym na barkach i dostałem potężną dawkę gazu musztardowego. Broniłbym się, ale po tabletkach z marichuaną miałem zwiotczałe mięśnie. Jak się obudziłem to mały dogorywał
@czoskowy_raz: To zdarzyło się podczas ostatniego finału WOŚP. Mieszkam w jednym z większych miast w Polsce. Pamiętam to wydarzenie jakby miało miejsce wczoraj. Moja żona czyli jedyna kobieta na świecie, która chciała takiego przegrywa jak ja wyszła akurat na hehe damskie ploteczki. Ja zasiadłem do komputera aby móc w końcu swobodnie poobrażać papieża w internecie kiedy nagle usłyszałem jakiś wrzask. Naturalnie to była dwójka moich bachorów, którym akurat zachciało się wyjść