Wpis z mikrobloga

-bądź debilem

-menelem

-sraj na dworze

-miej źródło beki i zarobkowania

-#!$%@? to wszystko, bo twoje parcie na szkło przezwyciężyło pozostałe po konsumpcji alkoholu oba zwoje mózgowe

-próbuj dalej coś ugrać, ale twoje wypociny mają minusową oglądalność

-rób lajwy, na których nawet nie możesz mówić od spożycia moczu i okazjonalnie wyzywaj widzów

-oglądalność na poziomie poparcia Korwina XD

-coraz gorzej

-nie ma już za co kupować moczu i trzeba pić swój

-JEST, MAM POMYSŁ

-zacznij nagrywać meneli #!$%@? wie po co, ni oni śmieszni, ni ciekawi, a #!$%@? od nich tak, że łokononie

-już wolałeś wchodzić do kibla po knurze

-jakimś cudem ta oryginalna część uniwersum podłapała temat i #!$%@?ła twojego menela z krzaków

-w sumie trochę wygryw, bo już nie musisz kąpać się w krecie żeby nie #!$%@?ć śmiercią

-ale przegryw, bo co ja teraz bede nagrywoł

-próby z innymi menelami spełzają na niczym, nie dość, że brak oglądalności, to jeszcze próbują podpijać mi mocz z cewki

-rozkminiaj, co zrobić, sytuacja coraz gorsza

-wyjdź na dwór

-wejdź do kibla

-rozkminiaj

-MAM!

-tak genialny pomysł, że prawie nad twoją głową rozbłyska żarówka, jak w bajkach

-próbuj skłócić dwa uniwersa ze sobą

-nagraj w końcu genialny filmik, o którym w całym Uniwersum będzie głośno, knur zesra się w nachy, struś schowa łeb w piasek, a ten #!$%@? komornik zapcha się twoim sianem tak, że się #!$%@? udławi

-zapomnij że już ci usunęli parę filmików wcześniej i perm wisi nad tobą, jak #!$%@? ostrze nad głową skazańca w gilotynie

-pic rel

-idź się powiesić w kiblu, niestety deska nie wytrzymuje i wpadasz przez otwór, gdzie zaliczasz przymusową kąpiel w borowinie

#kononowicz #suchodolski #patostreamy #pasta #mexicano #szkolna17 #truestory
Pobierz
źródło: comment_pdq9Kr9EBjEB7CSJlS5McULL6punqv6j.jpg
  • 2