Wpis z mikrobloga

Możliwe scenariusze dla BTC , biorąc pod uwagę 10 sierpnia decyzja SEC odnośnie ETF dla Cboe. Jeżeli decyzja będzie pozytywna możliwe zrealizowanie scenariusza A, gdzie mamy wsparcie w okolicach ~6,8k $ oraz widoczna linia trendu. Możliwe również, że wsparcie oraz linia trendu wzrostowego zostaną przebite i lecimy dalej w dół.
@demonoman: co do 10 sierpnia. Już tłumaczę, skąd się wzięła ta data. Otóż SEC na podjęcie decyzji potrzebuje co najmniej 45dni od daty publikacji dokumentu o ETF. No i teraz problem jest z datą, kiedy ta publikacja się ukazała. Pierwsza publikacja przez SEC była 26 czerwca a druga przez Federal Register 2 lipca. Wychodzi na to, że najwcześniejszy termin, kiedy decyzja może zostać podjęta
to 16 sierpnia. Ogólnie dużo z tym
@cyberpunkbtc: Tobie ta defensywnosc chyba za bardzo weszla w krew. To chyba dobrze, jakby wszedl nowy gracz i to duzy, przy czym nie taki jak z forex, ktory tylko pasozytuje na btc, ale gracz, ktory musi kupic bitcoiny. Ja sam nie wierze ze to przejdzie, wolal bym zeby wogole nie wnioskowali, bo przy odmowie lecimy na pysk, wiec wg mnie wiecej szkody niz pozytku z calego zamieszania, ale jak by przeszlo,
@losBamberos88: Mnie też nie robi różnicy kiedy będzie bańka, doskonale rozumiem co masz na myśli. Zależy mi jednak na okresie bardzo niskiej ceny. Gdyby BTC był po 2k to bym jeszcze mógł go dokupować w rozsądnych ilościach. Jeżeli spadnie do 2k to sprzedaję samochód i przerzucam się na jakiegoś gruchota.
Dzięki temu jeszcze można sensowne ilości BTC dokupić. Inaczej będę dalej dokupował, ale te ilości już nie robią znacznej różnicy w