Wpis z mikrobloga

ale że Ethereum ? Serio ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fluxy: Może nie tyle scamem, bo założeniem jego była próba stworzenia czegoś wartościowego, użytecznego itd. To jednak shit, bo dobre chęci nie wpływają na to w jakim pkt. on się znajduje i że nie ma z niego wyjścia. Z pewnością wybrałbym inny klon ETH niż ETH.
@cyberpunkbtc: wiesz co mnie w tobie #!$%@?? że jesteś #!$%@? ignorantem i wszystko wrzucasz do jednego wora, mówiąc o innych projektach ja myślę XMR/ETH/ETC/LTC a ty myślisz IOTA/EOS i jeszcze jakieś inne gówna które nic nie zrobiły poza ICO
@miglanc102: kolejny ignorant i frustrat który dopowiada sobie rzeczy, żeby tylko #!$%@?ć komuś i poczuć się ważnym, nie chodzi mi o to że im więcej krypto tym większa decentralizacja głąbie, tylko
XMR


@wooojtassss: Do monero akurat miałem słabość i wyjątkowo dobrze o nim myślałem. Uczciwa dystrybucja, dużo lepszy niż inne anonimowe krypto. Też ma jakiś cel swojego istnienia. O monero wiele razy dobrze się wypowiadałem. To że walczyłem z kłamstwami tego fanatyka, to nie znaczy że go nienawidzę. Ty po prostu kłamał na temat BTC i XMR, więc to prostowałem. Na koniec mu znalazłem wpis z oficjalnej strony monero zaprzeczający temu co
@cyberpunkbtc: a ja moge zapytac co sadzisz na temat eth? warto? nie ma to sensu? bo sam nie wiem co tym myslec, a zdanie ekspperta zawsze sie przyda do ustalenia wlasnej opini.


@skajter: Nie jestem ekspertem. Obecnie myślę że nie warto uciekać. Jeżeli wprowadzi ten pos to pompa na eth powinna być, tylko że terminy są przesuwane bez końca od stycznia 2017... Ciężko wywnioskować co zrobi Vitalik. Że ETH zostanie
@cyberpunkbtc: Nie wstawiałem tej tabelki bezpośrednio w odniesieniu do Ciebie tylko ogólnie do setki zdjęć tonoących czy płonących altów.
Co za różnica czy shitów jest 500 czy 1000? Linia pokazuje cały rynek po miejscu 10tym i widać tutaj że jest spora szansa że kapitał z całego rynku odpłynie z btc i przejdzie do mniej znanych, czasem zupełnie niepotrzebnych projektów w perspektywie paru miesięcy.