Wpis z mikrobloga

#rapsowykonkurs
UWAGA! Wybieramy najlepszego rapera. Jako, że temperatura za oknem nie jest korzystna, postanowiłem trochę urozmaicić ten trudny czas wykopową zabawą. Od teraz pod tagiem #rapsowykonkurs będę wrzucał ankiety pt. "Który raper jest lepszy?"? Raperów jest 16, a wszystko odbywa się na zasadzie turniejowej drabinki. Raperzy trafili do swoich par - zwycięzcy par przechodza do 8, potem z 8 przejdzie 4, z 4 przejdzie 2 aż w końcu finał wyłoni zwycięzcę turnieju. Kilka uwag:

-nie pytajcie dlaczego akurat taka 16, kogoś trzeba było wybrać
-miejsca w drabince zostały wylosowane przez przez random.org - zdarzyło się tak, że niektóre pary są bardzo mocne, a inne mniej, ale nic na to nie poradzę. Mogłem sam układać, ale losowanie wydawało mi się bardziej sprawiedliwe
-żeby nie było za długo głosowanie w każdej parze jest ważne przez godzinę od momentu publikacji ankiety, potem następna para
-UWAGA: jeżeli uważasz to za spam, dodaj tag #rapsowykonkurs na czarnolisto, bo oprócz tego tagu zamierzam też dodawać to pod #muzyka #rap #rapsy i #hiphop

No i od razu startujemy z pierwszą parą - VNM vs Bisz (głosowanie ważne godzinę)

A tu pozostałe pary:
2: Buka vs Quebo
3: Pezet vs Ten Typ Mes
4: Bedoes vs Deys
5: OSTR vs Kękę
6: Tede vs Taco
7: Łona vs Sokół
8: Eldo vs Smarki

Poniżej cała drabinka na screenie
Pobierz xavier11 - #rapsowykonkurs 
UWAGA! Wybieramy najlepszego rapera. Jako, że temperatur...
źródło: comment_FQl6waVSpKZ7SuFcZDLOd1J6mDLX5TTl.jpg

Kto jest lepszym raperem?

  • VNM 44.1% (45)
  • Bisz 55.9% (57)

Oddanych głosów: 102

  • 17
@xavier11: Wiem że to zabawa, ale taka trochę nie uczciwa bo pytanie jest najlepszy raper, a w takich konkursach nie wygrywa najlepszy tylko najbardziej popularny :P
Kogo bym dodał? Vienio, Pele, Wilku, Ero, Sobota, Tadek, Bosski