Wpis z mikrobloga

@ufo99: no i co ?? Jak byłem kurierem to w regulaminie był zapis że paczka ma być tak spakowana żeby mogła upaść z wysokości pasa i się nie uszkodzić. Bo tak działa automatyczny sorter i paczka upada właśnie z takiej wysokości
@Mirekzkolega:

ufo99, przede wszystkim - dziękujemy za podesłanie tego nagrania. Takie zachowanie ze strony naszych pracowników jest niedopuszczalne i nie będziemy go tolerować. Tablice rejestracyjne wystarczą nam do identyfikacji pracownika i wyciągnięcia stosownych konsekwencji służbowych oraz zweryfikowania stanu przesyłek. Będziemy wdzięczni jeśli podpowiesz nam, w jakich godzinach nagrałeś film i przy której maszynie - to pozwoli nam jeszcze szybciej zareagować na zdarzenie.
@ufo99: w tych czasach gdy pracy jest pełno nikt nie chce być kurierem bo to niewdzięczna i ciężka pracaa a zarobki są słabe jak na tą ilość godzin.
Więc jest deficyt ludzi i takie zachowania są trochę lżej traktowanie bo się chłop zwolni i paczki będą leżeć na magazynie. Jak pracowałem jako kurier 5lat to nie przypominam sobie żeby kogoś wyrzucili bo coś #!$%@? no chyba że ukradł paczkę ale to
@Mirekzkolega: To ciekawe co piszesz, ja przesyłałem telewizor, zapakowany w oryginalne opakowanie + dodatkowo zabezpieczyłem pianką amortyzującą, okleiłem i dałem karteczkę "Nie rzucać", z resztą tylko idiota nie zauważyłby, że to telewizor ... i co? Matryca w częściach, obudowa tak wygięta jakby ktoś z buta kopnął.

Niestety to są ludzie w większości przypadków bez krzty rozumu i poszanowania do czyjejś własności.
@Ravez__: wiesz co akurat telewizora nigdy nie uszkodziłem a doreczylem ich z 300 spokojnie.
( Telewizor jest przesyłka niestandardowa i nie sortuje go maszyna tylko sortuje się to ręcznie)
Ale tak jak mówisz ludzie nie mają szacunku do czyjejś własności a potem i tak na reklamacji napiszą ci że źle spakowane.
Jak byłem kurierem to w regulaminie był zapis że paczka ma być tak spakowana żeby mogła upaść z wysokości pasa i się nie uszkodzić. Bo tak działa automatyczny sorter i paczka upada właśnie z takiej wysokości


@Mirekzkolega: Czujesz subtelną różnicę między upadkiem z pasa na sortowni a rzucaniem paczkami przez dwóch patusów? xD
@Ravez__: reklamacje rozpatrują pozytywnie jak uda się im ustalic że kurier ewidentnie zawinił i mają dowód na to żeby obciążyć np nagranie z kamery jak na gifie
@Horvath czuję subtelna. Nie robi się takich rzeczy na oczach klienta ale to "normalne"