Wpis z mikrobloga

Mirki - jaki telewizor polecacie do 3k ?

Ma być:

1. Samsung, Sony, Phillips, Panasonic
2. Tylko 43 cale Full HD lub 4K
3. Smart TV, z youtubem, ew.netflixem, i innymi udogonieniami.
4. Wolałbym uniknąć Android TV <- Saphi? Tizen? Co lepsze, tak zeby nie muliło go po jakimś czasie.
5. Oglądać go będę w odległości około 2metrów. Głównie wieczorami więc matryca IPS raczej odpada. Lepsza VA?
6. WIFI, DLNA, nagrywanie usb, i inne takie szmery bajery mile widziane.

Chciałem brać , Samsung UE43NU7472 ale okazało się , że jest na Matrycy IPS a to podobno do wieczornych seansów kiepskie. Macie jakieś propozycje?

#telewizory #telewizor #kiciochpyta #rtv #elektronika
  • 14
@Kic3k: Wiesz co , ogólnie jestem zielonka w temacie aczkolwiek czytałem troszkę na róznych stronach, rózne komentarze i parę razy trafiło mi się wyczytac, że telewizor po jakimś czasie na Androidzie strasznie mulil, przez ilośc apek czy coś. Nie mowię nie Androidowi aczkolwiek musiałbym się dokształcić ;P
@Borgwarners: bo z tego co mi wiadomo to wlasnie na innych systemach tak bywalo xd dlatego właśnie pytam

ale nie wiem dokladnie, sam używam jedynie tv boxa z android TV i jestem bardzo zadowolony
@Dolan: Czytanie takich postów kiedy przed nosem wisi TV Philipsa to prawdziwa przyjemność ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Borgwarners: Wydaje mi się, że na VA w tej cenie będzie Philips 43PUS7303, no i Samsung UE43NU7442 też powinien ją mieć. Sony KD43XF7005 będzie na IPS.