Wpis z mikrobloga

@Mixxer5: musisz najpierw założyć konto i podpisać pz, później zalogować się danymi z pdf, a później dopiero w konfiguracji umożliwić logowanie przy pomocy pz
@jaras2: Nie są, bo już się logowałem przez profil zaufany i Millenium. Przedwczoraj robiło tak samo, tylko wystarczyło cofnąć uwierzytelniało. Teraz da radę się zalogować do Epuap, ale już nie da się podpisać zlecenia logowania.
@Mixxer5: używam przeglądarki Safari - straszna #!$%@? jest ze stroną millennium, bo nie mogę potwierdzać swoich dyspozycji w profilu zaufanym po tym jak loguję się do banku (co system wymusza). Z Chrome działa to już normalnie.
@terwer358: @Mikani: Już ogarnąłem co z tym zrobić... O ile pamiętacie swój login i hasło do profilu zaufanego. Trzeba się najpierw zalogować na epuap ręcznie (nie przez bank). Będąc już zalogowanym trzeba wejść na ZIP i wybrać logowanie przez profil zaufany i wybrać autoryzację. Teraz przejdzie do strony logowania w banku i pozwoli to zautoryzować.
@Mikani: Spoko. U mnie bez szaleństw, wszystko co się zsynchronizowało jest ok, a to co jeszcze nie to jest na tyle stare, że ciężko mi zweryfikować. Ale mam nadzieję, że sporo rzeczy wyjdzie na jaw.