Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poniżej przedstawiam trochę ciekawostek z ostatnich 100 dni (nie uwzględniają dnia nr. 101). Forma bardziej przystępna niż edytowanie tego we wpisie.

Na koniec chciałbym przekazać tylko dwie rzeczy.
Pierwszą z nich są podziękowania dla tych, ktorzy pozytywnie odbierali całą serię wpisów z moim udziałem.
Drugą kwestią jest podejście ludzi do tego portalu ze śmiesznymi obrazkami i brak rozumienis tego co się czyta/przegląda. Jak sama nazwa wskazuje, przeglądamy mikroblog, co z definicji oznacza dowolność zamieszczanych tu treści. Natomiast jak widać zrozumienie tego wykracza poza OGROMNĄ część obecnej to społeczności [tak, vikop.ua to portal społecznościowy ( SZOK ZOBACZ MEMY)], nie mówiąc o tym jak skomplikowanym systemem są dla was czarnelisty i sam algorytm wypoka.
Tym ludziom również dziękuję za to, że miałem nieziemską bekę z waszych komentarzy, tego irracjonalnego bólu dupy i myślenia, że wasz płacz cokolwiek znaczy xDDD

To by było na tyle, bo szkoda mi czasu na rozwodzenie się i tłumaczenie oczywistości.
Elko pomelko ;>

#koszuledotera #pierwszyatencjuszwykopu #ubierajsiezwykopem #atencyjnyniebieskipasek
d.....r - Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poni...

źródło: comment_J3bgNqtJiU8LKG92LqvLUBADqnkGSbN0.jpg

Pobierz
  • 184