Wpis z mikrobloga

Mirki nie wyczymię ( ͡ ͜ʖ ͡) U mnie w firmie jednej babce zepsuł się monitor. Informatyk na urlopie, panika, bo robotę trza skończyć przed weekendem. Proponuję, żeby na parę dni podmienić monitory od innej babki, której teraz nie ma w pracy, na co wielka kierowniczka do mnie z ryjem - Nie! Bo RODO!
Kobieta na stanowisku, typ wiecznie wywyższającej się jędzy, a #!$%@? myśli, że jak zamienią monitory, to ta zobaczy co druga ma w komputerze....
#logikarozowychpaskow
  • 96
  • Odpowiedz
Napisz do kierowniczki wniosek o zaprzestanie przetwarzania Twoich danych osobowych, to nie będzie mogła napisać Ci wypowiedzenia. Bo RODO.


@bojesiewody: ale też nie będzie musiała płacić jakiejś anonimowej osobie...
  • Odpowiedz
@hello_7: Nie czekaj na wypowiedzenie tylko #!$%@? z firmy gdzie kierownikiem została ameba. Coś się #!$%@? i potem zwolnią cie bo będzie coś im się wydawać. Z amebami się nie pracuje jeśli one decydują o twoim bycie.
  • Odpowiedz
@d1ck: Państwówka przekształcona na Sp. z o.o. To nie jeden dzban w tej firmie, aczkolwiek najgorszy z możliwych. Typowa menda, #!$%@?ąca wszystkich, nie biorąca za nic odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@hello_7 aż mi się przypomniała sytuacja ze szkolenia na infolinię. Którąś część szkolenia prowadziła taka babka która pracuje tu już sporo lat. Kumpel się jej pyta czy da radę zmienić szybkość kursora jakoś bo system zamknięty i nie da rady otworzyć panelu sterowania. A ona odpowiedziała żeby przepiąć myszkę do komputera kierownika i zmienić jej dpi i podłączyć ponownie do tamtego kompa. Nie wiedzieliśmy co powiedzieć...
  • Odpowiedz
@RRybak tylko zgodnie z RODO i jakakolwiek ochrona danych osobowych nie powinna na stanoeisku pracy miec widocznych waznych lub wrazliwych danych, moze nie z rodo ale u mnie w robocie tak jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hello_7: jakbym był przy tym to bym pewnie miał problemy albo i stracił pracę xd
nie dałbym rady tego rozchodzić bez wyśmiania pani kierownik xd
  • Odpowiedz
@hello_7 : Się śmiejecie, ale jak poprzednia użytkowniczka tego monitora długo się opieprzała i miała włączony jeden ekran, to mógł się tak "wypalić", że będzie się dało odczytać dane. Szczególnie na tanich matrycach bywa to zjawisko.
  • Odpowiedz