Wpis z mikrobloga

@Mickson: Żeby mieć 20 GB internetu muszę być w sieci powyżej 3 lat, podstawa to 15, a dodatkowo 10 jest jednorazowe. Może jakaś lepsza opcja? Poza tym podobało mi się w Folx że nic nie robiłem, a mi pobierało hajs automatycznie, to też spoko opcja by była
@piotreek88: Okej wrzucasz 100 złotych, tylko zauważ że u mnie limit to 30 zlotych (uważam, że więcej nie ma sensu płacić, jak zużycie mam 16-18 GB) i w tym folxie na tę chwilę jakbym chciał łącznie zapłacić 100 to mam doładowanie na 3 i 1/3 miesiąca a to już 67 GB internetu xD
@piotreek88: Czyli to 100 zlotu przelewasz jakby na wirtualne konto, z którego pobiera Orange potem hajs? @Mickson: Czyli jak to działa w tym Orange - oferta na kartę czy jak to się zwie, i doładowuje sobie konto Orange przez neta i z niego mi pobiera? I czym więcej wrzuce za jednym razem tym mam większy bonus internetu? I jak się to jeszcze liczy - podstawa z pakietu + dodatkowe za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzewkonieszczescia: dostajesz 15gb za pakiet (na początek) +15GB =30GB. Jesli brakuje Ci danych w konkretnym miesiącu doladowujesz np za 50. Kasa nie przepadnie jeśli uaktywnisz rok ważności konta(po 3 miesiącach używania sieci bezpłatne) a zejdzie na pakiet. Już po roku masz 42(+1 co miesiąc) zakładając że wykorzystujesz całość bo nie wykorzystana część przechodzi na następny miesiąc.