Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirabelki i Mirki :)

Dzisiejszy wpis powinien pojawić się 2 sierpnia, a więc tydzień temu, niestety z uwagi na obecne upały nie miałem siły pisać nic, moim marzeniem jest obecnie tylko leżeć i przeczekać upały z radlerkiem w ręku.
Dzisiaj się jednak zebrałem i oto jest nowy wpis :)

W kwietniu pod tagiem pisałem o wygranej w wysokości 2 000 000 zł w zdrapce "Wielka Zdrapka 777". Wygrana została wtedy wydrapana w miejscowości #sulechow . Okazało się, że tydzień temu (2 sierpnia) padło kolejne 2 000 000 zł w tej zdrapce w miejscowości #niechorze i obecnie zdrapka ta nie posiada już więcej nagród w wysokości 2 000 000 zł. Maksymalnie możemy w niej wygrać 50 000 zł.
Przewidywałem, że w zdrapce "Wielka Zdrapka 777" ostatnia nagroda główna znajduje się w paczkach o numerach poniżej 200 000. Okazało się, że miałem rację, ostatnia nagroda główna padła w paczce numer 127 213.

Gratuluję zatem grającemu w Niechorzu w kolekturze przy ulicy Bursztynowej 32 na terenie oddziału Totalizatora Sportowego w Szczecinie.

Zdrapka "Wielka Zdrapka 777" to pierwsza zdrapka w cenie 30 zł dostępna w sprzedaży. Pomimo swojej ceny okazało się, że ma dosyć spore grono nabywców, bo do dnia dzisiejszego wyprzedane zostało już aż około 50% nakładu. Obecnie z uwagi na brak nagród głównych spadła w rankingu zdrapkowym na miejsce 19.

Zdjęcie wygrywającej zdrapki z miejscowości Niechorze wrzuciłem jako obrazek do tego wpisu.

..............................................................................................................................

Tradycyjnie też raz na jakiś czas odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?

- 1 zł -
- Jeżeli będziemy mieli możliwość sprawdzenia zdrapki przed zakupem -
Polecam zakup zdrapki "Lotek" w wersji "Lotek w Holandii" z numerem paczki poniżej 25 000. W tym przedziale powinny znajdować się jeszcze 2 nagrody główne, każda to 40 000 zł.

- Jeżeli nie patrzymy na zdrapkę przed zakupem tylko chcemy wziąć pierwszą lepszą w tej cenie -
Odradzam zakup zdrapek za 1 zł. Każda zdrapka dostępna w sprzedaży jest już troszkę przebrana i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy brać losy pozbawione jakichkolwiek szans na wydrapanie nagrody głównej.

- 2 zł -
- Jeżeli będziemy mieli możliwość sprawdzenia zdrapki przed zakupem -
W tej kategorii miejsce 1 zajmuje zdrapka "Super Vabank". Interesującymi nas gorącymi przedziałami są 60 000-75 000. Warto zapytać się w swoim punkcie Lotto o jedną sztukę i sprawdzić jakie przedziały są dostępne w naszym sąsiedztwie, gdyż zdrapka "Super Vabank" zajmuje obecnie 2. miejsce w rankingu zdrapkowym.

- Jeżeli nie patrzymy na zdrapkę przed zakupem tylko chcemy wziąć pierwszą lepszą w tej cenie -
Jeżeli zadowoli nas 500 zł to polecam zdrapkę "500 od ręki" gdzie mamy obecnie około 0,0400% szansy na wydrapanie 500 zł przy zakupie jednej sztuki. Jeżeli jednak jesteśmy zainteresowani większymi pieniędzmi to odradzam zakup zdrapek za 2 zł. Każda zdrapka dostępna w sprzedaży jest już troszkę przebrana i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy brać losy pozbawione jakichkolwiek szans na wydrapanie nagrody głównej.

- 3 zł -
- Jeżeli będziemy mieli możliwość sprawdzenia zdrapki przed zakupem -
Polecam zakup zdrapki "Szczęśliwe linie" w kolorze żółtym w przedziałach: poniżej 5 000 oraz 25 000-30 000. Dzięki uprzejmości jednego z Mirków otrzymałem brakujące dane dotyczące pozostałych nagród głównych w tej zdrapce i na tej podstawie dosyć dokładnie udało się obliczyć gdzie powinny znajdować się ostatnie 2 nagrody główne. Dzięki nowym obliczeniom zdrapka "Szczęśliwe Linie" w kolorze żółtym w określonych wyżej przedziałach zajmuje miejsce 1. w arkuszu zdrapkowym.

- Jeżeli nie patrzymy na zdrapkę przed zakupem tylko chcemy wziąć pierwszą lepszą w tej cenie -
Odradzam zakup zdrapek za 3 zł. Każda zdrapka dostępna w sprzedaży jest już troszkę przebrana i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy brać losy pozbawione jakichkolwiek szans na wydrapanie nagrody głównej.

- 5 zł -
- Jeżeli będziemy mieli możliwość sprawdzenia zdrapki przed zakupem -
W tej kategorii cenowej polecam zakup zdrapki "Ekstra Pensja". W "Ekstra Pensji" nadal są do wydrapania 4 nagrody główne. Każda z nich to 196 000 zł, z czego 100 000 zł jest wypłacane od razu, natomiast pozostałe 96 000 zł jest wypłacane przez 32 miesiące, w każdym z nich po 3 000 zł.

- Jeżeli nie patrzymy na zdrapkę przed zakupem tylko chcemy wziąć pierwszą lepszą w tej cenie -
W obecnej chwili najlepszym zakupem jest zdrapka "Krzyżówka XL". W "Krzyżówce XL" dalej wszystkie 10 nagród głównych czeka na wydrapanie.

- 10 zł -
- Jeżeli będziemy mieli możliwość sprawdzenia zdrapki przed zakupem -
Od kilku tygodni podium w tej kategorii cenowej zajmuje zdrapka "I Big Cash". W zdrapce "I Big Cash" do wygrania jest aż 500 000 zł. Tutaj przed zakupem warto zwrócić uwagę na kolor zdrapki bo interesującym nas kolorem jest kolor żółty. W sprzedaży znajduje się także zdrapka w kolorze zielonym, ale w niej nie ma już głównej nagrody.

- Jeżeli nie patrzymy na zdrapkę przed zakupem tylko chcemy wziąć pierwszą lepszą w tej cenie -
Odradzam zakup zdrapek za 10 zł. Każda zdrapka w tej cenie dostępna w sprzedaży jest już troszkę przebrana i nie posiada kompletu nagród głównych. Może się okazać, że będziemy brać takie zdrapki, które uniemożliwią wygranie nagrody głównej.

- 20 zł -
- W tej cenie niezależnie od wszystkiego polecam zdrapkę "Szybki Milion". W zdrapce tej wyprzedane zostało ponad 50% początkowego nakładu a mimo to nadal obie główne nagrody są nadal do wydrapania. Każda z nagród głównych to 1 000 000 zł. Jeżeli jednak z jakichś względów nie polubiliście się z tą zdrapką to w tej kategorii cenowej drugie miejsce zajmuje zdrapka "1 000 000 zł w Banku". W niej również wszystkie nagrody główne są dalej do wydrapania.

- 30 zł -
W tej kategorii cenowej mamy tylko zdrapkę "Wielka Zdrapka 777", ale odradzam jej zakup ponieważ wszystkie nagrody główne zostały w niej już wydrapane i możemy w niej wydrapać maksymalnie 50 000 zł. Zamiast "Wielkiej Zdrapki 777" polecam zatem kupić np. 3 sztuki żółtego "I Big Cash".

- 50 zł -
- Tutaj również nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy tylko pakiet "Super Prezent". Pakiet zawiera 10 zdrapek po 5 zł i oficjalnie można go kupić tylko w całości. Nieoficjalnie spotkałem się z tym, że pakiet jest otwierany a zdrapki sprzedawane oddzielnie po 1 sztuce. W pakiecie tym minimalny zwrot z całego pakietu to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci.

Ogólna opinia:
Obecnie w sprzedaży jest dużo zdrapek z dosyć wysokim pozostałym nakładem. Nic nie wskazuje na to, że w sierpniu przyjdzie nam robić jakieś większe polowanie na główne w zdrapkach. Radzę sobie spokojnie kupować np. po jednej sztuce "I Big Cash" w kolorze żółtym lub np. "Krzyżówkę XXL" w kolorze fioletowym z numerami paczek poniżej 40 000. Ja obecnie bazuję na tych dwóch zdrapkach.
Plusem "I Big Cash" jest główna wygrana wynosząca aż 500 000 zł, natomiast plusem "Krzyżówki XXL" jest to, że przy zakupie 1 sztuki mamy około 0,0008% na wydrapanie nagrody głównej. Przy zdrapce "I Big Cash" szanse te wynoszą około 0,0003% a więc są sporo niższe. Jeżeli chcecie bazować na moich propozycjach to musicie sobie sami odpowiedzieć na pytanie czy wolicie wyższe szanse na 150 000 zł czy niższe na 500 000 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli są wśród Was zwolennicy tańszych zdrapek to polecam poszukać w swojej okolicy zdrapek "Super Vabank" oraz "Szczęśliwe Linie". Szczegóły na ich temat dotyczące kolorów i gorących przedziałów poruszyłem już wyżej. Kto wie, może w Waszej okolicy uda Wam się znaleźć ciekawe paczki :)

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Arkusz Zdrapkowy" dostępny dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_3vr7xCb1kw1WungDTix3NudnibGWNMp1.jpg

Pobierz
  • 28
@Nutaharion: Podałbyś maila do kogoś kto w Warszawie odpisze mi w kwestii kolektur posiadających Szczęśliwe linie 412? Wszędzie gdzie byłem mają już tylko nową wersję (,)