Wpis z mikrobloga

Wykopki, jakich firm posiadacie sprzęt agd w kuchni? Wiem, że teraz praktycznie każdy sprzęt psuje się zaraz po gwarancji ale może są przypadki, że trochę dłużej działa? W miarę możliwości chciałbym skupić się na jednej firmie by sprzęt był o jednakowym wyglądzie. Interesuje mnie zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, mikrofala i lodówka. Dokupywaliście wydłużoną gwarancje do 3, 5 lat?

#kuchnia #mieszkanie #dom #gotujzwykopem ? #rozowepaski
  • 7
@bemol14: to zależy iluletnie sprzęty Cię interesują. Lodówki Samsung/Beko, kuchenka gorenje, mikrofalówki samsung i zelmer, z czego zelmer to sprzęt po naprawie. Imo nie ma na nic reguły tak czy siak. Ja na pewno będę kupowała piekarnik z funkcją mikrofalówki Samsunga, jeśli zdecyduję się na kupno oddzielnie piekarnika i płyty (płytę chcę tylko gazową, a jednocześnie w małej kuchni brak szklanej pokrywy jaką ma kuchenka jest bardzo problematyczny, poza tym to
@bemol14: no jak ktoś piecze dla całego garnizonu to tak. Ja wolę upiec małą blaszkę/tortownicę (mam 16cm) raz na jakiś czas, nie jemy dużo słodkiego, poza tym piekarnik ogarnie dwie blaszki w razie potrzeby. Kurczaka w pionie tam nie wstawię jedynie, ale jeszcze nigdy nie miałam takiej zachcianki.
Tak samo warzywa - akurat czasem piekę jedną wielką blachę wypchaną po brzegi, ale na dwóch mniejszych na dwóch poziomach zmieści mi się
@bemol14: U mnie też bosch. Plus trochę pobocznie ale jeśli nie masz w ubezpieczeniu domu opcji ubezpieczenia szklanych elementów to sobie weź, szyby piekarników i płyty trzaskają aż milo a tak to masz to w nosie i płaci Ci ubezpieczalnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bemol14: ja mam nową kuchnie od 3 miesięcy więc coś mogę powiedzieć. Piekarnik z płytą gazową Amica fajny ale na najmniejszym ustawieniu wszystkie palniki #!$%@? gigantyczny ogień, szczególnie najmniejszy palnik przez co trzeba pilnować tego co gotujemy. Natomiast lodówka Amica już niezbyt fajna bo myślałem że będzie cichsza, szuflady trzeba bardzo równo wysuwać bo inaczej klinują się. Zmywarka do zabudowy indesit, ogólnie ok, szkoda tylko że kiedy skończy myć to 3